Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

Vali Sonel, Kapımız da Gönlümüz de Açık

Vali Sonel, Kapımız da Gönlümüz de Açık
  • GÜNDEM
  • 28 Ocak 2021
  • Vali Sonel, Kapımız da Gönlümüz de Açık için yorumlar kapalı
  • 253 KEZ OKUNDU

Vali Tuncay Sonel, düzenlediği “Halk Günü” toplantısında vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantılarına ayrı bir önem veren Vali Tuncay Sonel, bugün de kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için “Halk Günü” toplantısı yaptı.

Vali Tuncay Sonel, Valilik Toplantı Salonunda yapılan “Halk Günü” toplantısında, vatandaşların sorun, şikayet ve taleplerini tek tek dinleyerek notlar aldı. Taleplerin çözüme kavuşturulması için toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine gerekli talimatları verdi.

Pandemi dolayısıyla koronavirüs tedbirleri gözetilerek gerçekleştirilen toplantıda, toplam 115 vatandaşımızı dinleyen Vali Sonel’e bazı vatandaşlar kendilerine gösterdiği alakadan dolayı sevgilerini göstermek amacıyla bahçelerinden topladıkları nergis çiçeğini, evde yaptıkları tereyağını ve pandemi dolayısıyla getirdikleri kolonyayı takdim ettiler.

“Halk Günü” toplantısına aileleri ile birlikte gelen çocuklara da çeşitli hediyeler vererek, onları sevindiren Vali Sonel, Devletin, vatandaşı için var olduğunu söyleyerek, ”Vatandaşlarımız tarafından bizlere iletilen her türlü sorun ve talepleri burada dinleyerek çözüme kavuşturmaya özen gösteriyoruz. Halk Günlerinde bizlere iletilen değişik konulardaki talepleri ve dilekleri ivedilikle değerlendirirek, vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kapımız da gönlümüz de sizlere her zaman açıktır. Allah Devletimize zeval vermesin” dedi.

Toplantıya katılan vatandaşlar kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek, Vali Tuncay Sonel’e teşekkürlerini sundular ve “Allah sizlerden razı olsun. Dertlerimizi, sorunlarımızı, sıkıntılarımızı bizlere zaman ayırarak dinlediniz ve sonuçlandırdınız. Bugün geldiğimiz halk günü toplantısından yüzlerimiz gülerek ayırılıyoruz. Sizlere duacıyız” diyerek, duygularını dile getirdi.

Vali Tuncay Sonel, Halk Günü toplantılarında hazır bulunan İş-Kur, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile ilgili kurum ve kuruluşların görevli personellerine de teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ