Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

BAŞKAN TAVLI, BABALAR; FEDAKARLIĞIN SİMGESİ, AİLENİN TEMEL DİREĞİDİR

BAŞKAN TAVLI, BABALAR; FEDAKARLIĞIN SİMGESİ, AİLENİN TEMEL DİREĞİDİR
  • GÜNDEM
  • 19 Haziran 2021
  • BAŞKAN TAVLI, BABALAR; FEDAKARLIĞIN SİMGESİ, AİLENİN TEMEL DİREĞİDİR için yorumlar kapalı
  • 127 KEZ OKUNDU

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, babalar günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Babalar; fedakarlığın ve karşılıksız sevginin simgesi, ailenin temel direğidir.” dedi.

“BABALAR; FEDAKARLIĞIN SİMGESİ, AİLENİN TEMEL DİREĞİDİR”
Babalar günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, tüm babaların ve baba adaylarının babalar gününü kutladı.

-“Babalar, güçlü bir aile yapısının temelini oluşturur”-

Babaların, ailelerinin ve çocuklarının rehberi olduğunu belirten Başkan Tavlı, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Babalar, aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, otorite gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir. Babalar; fedakarlığın ve karşılıksız sevginin simgesi, ailenin temel direğidir. Toplumda değerleri hiçbir zenginlikle ölçülemeyecek olan babalar, güçlü bir aile yapısının da temelini oluşturmaktadır. Ömrünü bizler için vakfeden babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi, şefkat, merhamet ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir zaman esirgemezler. Babalara hak ettikleri değeri vermeli ve onlara karşı saygıda asla kusur etmememiz gerekir. Babalarımız, aileleri için her zorluğa göğüs gerer ve her zaman ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğundan önce tutar. Üzerimizde hakkı olan anne ve babalarımızın gönlünü hoş tutmak da tüm evlatların görevidir. Onlara sevgimizi bir gün değil her gün göstermeliyiz. Bu vesileyle başta şehit babaları olmak üzere tüm babalarımızın ve baba adaylarının bu özel gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ