Ordu Haber – Ordu Times

ALTINORDU BELEDİYESİ MAZGAL TEMİZLİKLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ MAZGAL TEMİZLİKLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
  • GÜNDEM
  • 18 Eylül 2020
  • ALTINORDU BELEDİYESİ MAZGAL TEMİZLİKLERİNİ SÜRDÜRÜYOR için yorumlar kapalı
  • 222 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde etkili olan sağanak yağışlar sonrasında yağışlar öncesinde de olduğu gibi mazgal temizliklerine devam ediyor.

Altınordu Belediyesi iklim değişiklikleri sebebiyle ani ve aşırı yağışların sıklıkla görüldüğü şehrimizde önlemlerini artırıyor.

Yetersiz ve kullanım ömrünü doldurmuş altyapı sebebiyle sorun yaşanan şehrin altyapısını günün şartlarına ve ihtiyaçlara cevap verecek modern ve kullanım ömrü uzun yağmur suyu hatlarıyla yenilemek için planlı çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Altınordu Belediyesi ayrıca her yağış öncesi aldığı önlemlerle yağışların en az zararla atlatılması için yoğun çaba gösteriyor.

Geçtiğimiz günlerde şehrimizde etkili olan ve afet niteliği taşıyan aşırı yağışlar öncesi mazgal temizliği yapan Altınordu Belediyesi ekipleri yağış sonrası da mazgal temizliklerini sürdürüyor. Yaşanabilecek su taşkınlarına karşı yağmur suyu hatlarını ve mazgallarda biriken molozları temizleyen Altınordu Belediyesi olası su taşkınlarını önlemek için sahada yoğun çaba harcıyor.

Altınordu Belediyesi ekiplerince yapılan çalışmalarda mazgallardan çıkan çöp ve molozların görüntüsü ise mazgallara ve yağmur suyu hatlarına çöp ve moloz atılmamasının önemini bir kez daha göz önüne serdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ