Ordu Haber – Ordu Times

VALİ SONEL, HALK GÜNÜ TOPLANTILARINI SÜRDÜRÜYOR

VALİ SONEL, HALK GÜNÜ TOPLANTILARINI SÜRDÜRÜYOR
  • GÜNDEM
  • 20 Ağustos 2020
  • VALİ SONEL, HALK GÜNÜ TOPLANTILARINI SÜRDÜRÜYOR için yorumlar kapalı
  • 294 KEZ OKUNDU

Vali Tuncay Sonel, sorun ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği “Halk Günü” toplantılarını sürdürüyor.

Pandemi tedbirlerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlara uyarılarda bulunan Vali Tuncay Sonel,  Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında alınan tedbir ve kurallara uymalarını istedi.

Vatandaşlardan, maskelerini her yerde takmalarını isteyen Vali Sonel, sosyal mesafe kuralına uymaları ve temizliği de ihmal etmemeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Valilik kapısının herkese açık olduğunu vurgulayan Vali Sonel, pandemi sürecin de vatandaşların dertlerini dinlemeye, sorunlarına, sıkıntılarına çare üretmeye devam ettiklerini ifade etti.

Valilik toplantı salonunda, bazı kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısında 64 vatandaşımızın sorunlarını, şikayetlerini ve taleplerini dinleyen Vali Tuncay Sonel, kendisine iletilen sorun, şikayet ve talepleri tek tek dinleyerek not aldı ve iletilen taleplerin çözümü için ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.

Vali Tuncay Sonel, Halk Günü toplantısına katılan 82 yaşındaki bir teyzenin evinin tuvaletinin ve balkonunun yapılması isteğini de olumlu karşılayarak, teyzenin isteğinin yerine getirileceğini söyledi.

Toplantıya çocukları ile birlikte katılan ailelerin çocuklarıyla da yakından ilgilenen Vali Tuncay Sonel, çocuklara çeşitli hediyeler vererek, onları sevindirmeyi ihmal etmedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ