Ordu Haber – Ordu Times

TARIM VE ORMAN BAKANI PAKDEMİRLİ ORDU’DA

TARIM VE ORMAN BAKANI PAKDEMİRLİ ORDU’DA
  • GÜNDEM
  • 17 Temmuz 2020
  • TARIM VE ORMAN BAKANI PAKDEMİRLİ ORDU’DA için yorumlar kapalı
  • 511 KEZ OKUNDU
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Bolaman Havzası Rehabilitasyon Projesi Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısına katılmak, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Ordu’ya geldi.
Hava yoluyla Ordu’ya gelen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Ordu-Giresun Havalimanında Vali Tuncay Sonel, AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, il protokolü tarafından karşılandı.
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, ilimizdeki programına ilk olarak Ordu Valiliğini ziyaret ederek başladı.
Ordu Valiliğine gelişinde Şeref Defteri’ni imzalayan Bakan Pakdemirli ardından makama geçerek, Vali Tuncay Sonel’e hayırlı olsun dileğinde bulunarak, Ordu Valiliği görevinde başarılar diledi.
Ordu’ya her geldiğinde kendisini akrabalarıyla buluşmuş gibi hissettiğini, Ordu halkının sıcakkanlı ve misafirperver olduğunu söyleyen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, ”Ordu’ya ayrı bir önem veriyoruz. Bolaman Havzası Rehabilitasyon Projesi de bizim için çok önemli ve bu projeyi çok önemsediğimizi yakından ilgilendiğimizi özellikle belirtmek isterim” diye konuştu ve projenin örnek olduğunu sözlerine ekledi.
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’ye Ordu ile ilgili kısa bir brifing veren Vali Tuncay Sonel, “İlimizin değerleri ile hep birlikte elele vererek, yeşil ile mavinin buluştuğu bu güzel şehrimiz için çalışmalarımızı yürüteceğiz. Ortak paydamız Ordu olacak” diye konuştu ve ziyaret dolayısıyla Bakan Pakdemirli’ye teşekkürlerini sundu.
Bakan Pakdemirli, Vali Tuncay Sonel tarafından verilen brifing sonrası Ordu Valiliği’nden ayrılarak, Ordu Büyükşehir Belediyesine geçti. Ordu Büyükşehir Belediyesi ziyareti esnasında Bakan Pakdemirli’ye Bolaman Havzası Rehabilitasyon Projesi’nin detayları hakkında bilgilendirmede bulunuldu.
Bolaman Havzasında yer alan ilçelerin belediye başkanlarıyla Fatsa’nın Bolaman mahallesindeki bir tesiste bir araya gelen Bakan Pakdemirli, belediye başkanlarından proje çalışmalarına yardımcı ve destek olmalarını istedi.
Fatsa Ziraat Odası tarafından açılan Çiftçi Eğitim Merkezi’ne ait üretim alanını da gezen Bakan Pakdemirli, Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Bolaman Havzası Rehabilitasyon Projesi Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısına da katıldı.
Bakan Pakdemirli, Ordu Üniversitesini ziyaretinin ardından Ordu’dan ayrıldı.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ