Ordu Haber – Ordu Times

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI PROF.DR.ALİ ERBAŞ YALNIZ DEĞİLDİR…

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI PROF.DR.ALİ ERBAŞ YALNIZ DEĞİLDİR…
  • GÜNDEM
  • 27 Nisan 2020
  • DİYANET İŞLERİ BAŞKANI PROF.DR.ALİ ERBAŞ YALNIZ DEĞİLDİR… için yorumlar kapalı
  • 435 KEZ OKUNDU

BAŞKAN TOMAKİN ; ÇATLASANIZDA PATLASANIZDA İSLAM DİNİNİN SAPKINLIĞA ASLA MÜSAADE ETMEDİĞİ HER KÜRSÜDEN HAYKIRILACAKTIR

CADI DİYE KADIN YAKMA O SİZİN ÇOK BEĞENDİĞİNİZ ,ÖRNEK ALDIĞINIZ BATI MEDENİYETİNDE VUKU BULMUŞTUR

DİYANET İŞLERİ BAŞKANIMIZ PROF.DR.ALİ ERBAŞ ‘IN ORDU OLARAK YANINDA DİMDİK DURUYOR BAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ , #ALİERBAŞYALNIZDEĞİLDİR

İl Başkanı Halit Tomakin, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın Ankara Hacı Bayram Velî Camii’nde Cuma Hutbesinde , Bizleri yoktan var eden Allah cc.’nun bizlere gönderdiği evrensel Kutsal Kitabımız Kur’an-ı Kerim’de ve Kainatın Sultanı Peygamberimiz , Efendimiz Hazreti Muhammet Mustafa’nın öğretilerinde kesinlikle yasakladığı sapkınlık olan Eşcinselliğe vurgu yapmış Hutbesini irad ederken, “Ey insanlar! İslam zinayı en büyük haramlardan kabul ediyor. Lutiliği, Eşcinselliği lanetliyor. Nedir bunun hikmeti. Hastalıkları beraberinde getirmesi ve nesli çürütmesi. Yılda yüzbinlerce insan gayri meşru ve nikâhsız hayatın İslami literatürdeki ismi zina olan bu büyük haramın sebep olduğu Hiv (aids) virüsüne maruz kalıyor. Geliniz bu tür kötülüklerden insanları korumak için birlikte mücadele edelim demesi sözüm ona bazı dernekleri , yine sözüm ona Ankara ve İzmir Barosunu rahatsız etmiş ve basın açıklaması gereği duymuşlar . Bir dernek ise Diyanet İşleri Başkanımız hakkında suç duyurusunda bulunmuşlardır dedi.

ALLAH CC. KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE SAPKINLIĞI , EŞCİNSELLİĞİ YASAKLAMIŞTIR NOKTA..!

Başkan Tomakin, söyleyecek söz bulamıyorum , tek kelime ile ALLAH cc. Bunları ıslah etsin, utanmadan sıkılmadan açıklamalarında birde böyle bir sapkınlığa sahip çıkarak , Diyanet İşleri Başkanımızın hutbesini şaşkınlık ve ibretle izledik demelerine mi , yoksa aldıkları ibreti güya İslam Dinine ve Peygamber Efendimize hakaret edercesine Diyanet İşleri Başkanımızın sekiz –dokuz nesil önceki büyükleriyle aynı zihinsel görüşü paylaşıyor demelerine mi karşı çıkalım , Allah cc. Kesinlikle ve kesinlikle sapkınlığı , eşcinselliği yasaklamıştır nokta..! Başkanımızın ve sağlık otoritelerinin de tespiti ile HİV (aids) denilen bela sizin savunduğunuz o sapkınlıktan yani eşcinsellikten meydana gelmektedir. Sizlere ve sizin gibilere söyleyeceğimiz son söz şudur, çatlasanız da , patlasanız da Allah cc.’nun Sapkınlığa ,eşcinselliğe asla müsaade etmediğini haykıracağız ve bunu her gün duyacaksınız , bu dernek ve baroların açıklamaları tesadüfi olamaz ,sağcılık veya solculuk olamaz, bu olsa olsa din düşmanlığından başka bir şey olamaz dedi.

CADI DİYE KADIN YAKMA O SİZİN ÇOK BEĞENDİĞİNİZ ,ÖRNEK ALDIĞINIZ BATI MEDENİYETİNDE VUKU BULMUŞTUR

Başkan Tomakin, sözüm ona baro Diyanet İşleri Başkanımızın halkı ellerinde meşalelerle cadı diye kadın yakmaya davet etmesi kimseyi şaşırtmasın açıklaması ise tam bir hezeyandır. Hedef göstermedir ve suç teşkil etmektedir. Bir kere cadı diye kadın yakma o sizin çok beğendiğiniz ,örnek aldığınız batı medeniyetinde vuku bulmuştur. İslam insanlığı karanlıklardan aydınlığa çıkarmak için gönderilmiş en büyük nimettir. Çünkü onun adı barış, huzur, kurtuluş anlamına gelmektedir dedi.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANIMIZ PROF.DR.ALİ ERBAŞ ‘IN ORDU OLARAK YANINDA DİMDİK DURUYOR BAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ , #ALİERBAŞYALNIZDEĞİLDİR

Başkan Tomakin, Parti sözcümüz Sn.Ömer Çelik ‘in İslami değerleri dile getirdiği için Diyanet İşleri Başkanımız Sn @DIBAliErbas hakkında, Ankara Barosu’nun yaptığı faşist açıklama tam bir terbiyesizliktir. Faşizmin en küstah ve terbiyesiz hallerinden birinin bir baro adına yapılan açıklamada görülmesi ibretliktir ifadesine ilaveten , Diyanet İşleri Başkanımız hemşehrimiz Porf.Dr.Ali Erbaş’ın hutbesinin altına imzamızı atıyor özelde hemşehrimiz olması nedeniyle bir Ordu olarak yanında dimdik duruyor başkanımıza sahip çıkıyoruz , genelde İslam Dininin emir ve yasaklarını doğru bir şekilde milletimize anlattığı için kendisini kutluyor, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada devletimizin en müstesna makamındaki görevinde başarılar diliyoruz #AliErbaşYalnızDeğildir dedi .

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ