Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

ÜÇ İLÇE BU YOLLA BAĞLANIYOR

ÜÇ İLÇE BU YOLLA BAĞLANIYOR
  • GENEL
  • 05 Ekim 2021
  • ÜÇ İLÇE BU YOLLA BAĞLANIYOR için yorumlar kapalı
  • 134 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kabataş ve Gölköy ilçelerini en kısa güzergahla birbirine bağlayan Beylerli, Hoşkadem ve Alacalar grup yolunun tamamını asfaltla buluşturuyor.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi’nin sürdürdüğü asfalt seferberliği devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, coğrafi olarak engebeli ve dağınık bir yapıya sahip olan bölgenin grup yollarında, vatandaşların ulaşım kalitesini yükseltmek için yoğun bir mesai harcıyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, mahalle ve grup yollarının standartını yükseltmek, vatandaşlara konforlu bir ulaşım sunmak için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

TOPLAM UZUNLUĞU 12 KİLOMETRE

Kabataş, Aybastı ve Gölköy ilçeleri için önemli bir güzergahı daha asfalt konforuna kavuşturacaklarını ifade eden Başkan Güler, “Toplam uzunluğu 12 kilometre olan yolun 10 kilometrelik kısmı daha önce asfaltla buluşmuştu. Son kısımda kalan 2 kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışması başlattık. Ekiplerimiz bölgede yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor” dedi.

FİNALE SON İKİ KİLOMETRE

Yolun, Kabataş, Aybastı ve Gölköy ilçelerine de hizmet vereceğini belirten Başkan Güler, “Bu yolun bir diğer özelliği de Gölköy ilçemize bağlı Güzelyurt Mahallesi mevkiinden Kabataş ilçemize bağlı Beylerli Mahallesiyle birlikte iki ilçemiz arasındaki en kestirme güzergah olması. En kısa sürede hizmete sunacağımız yol İlçelerimize hayırlı olsun” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ