Ordu Haber – Ordu Times

SOSYAL YARDIMDA DA, VERGİDE DE ÖNDELER

SOSYAL YARDIMDA DA, VERGİDE DE ÖNDELER
  • EKONOMİ / GENEL
  • 27 Şubat 2020
  • SOSYAL YARDIMDA DA, VERGİDE DE ÖNDELER için yorumlar kapalı
  • 438 KEZ OKUNDU

31.Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Defterdar Kemalettin Işık, ilimizin vergi rekortmenlerinden Adil Levent Karlıbel’i de ziyaret ederek teşekkür plaketi sundu.

Ordu Defterdarı Kemalettin Işık, 31. Vergi Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında, beraberinde birim müdürleri ile birlikte mükellef ziyaretlerini de devam ettiriyor. Defterdar Işık ve beraberindekiler dünkü ziyaretleri kapsamında ilimizin hayırsever iş insanlarından Ergin Karlıbel ve oğlu Adil Levent Karlıbel’i de ziyaret etti.

Ordu’da her ay 65 üniversite öğrencisine karşılıksız burs veren, başta Ordu Üniversitesi Lebibe-Ergin Karlıbel 100 Kişilik Öğrenci Yurdu arsası bağışı, Yeşilyurt Ahmet Karlıbel Ortaokulu, Adil Karlıbel Özel Eğitim Okulu, Mimar Oktay Uğurel Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Vilayetler Hizmet Birliği Adil Karlıbel İlkokullarının arsasını bağışlayan ve bu okulların hamisi olan Ergin Karlıbel Vakfı’nın Başkanı Ergin Karlıbel ve Başkan Vekili Adil Levent Karlıbel, Defterdar Kemalettin Işık ve beraberindekilere ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Defterdar Işık, yıllardır vergi rekortmenleri arasında bulunan şirketleri adına Adil Levent Karlıbel’i teşekkür plaketi verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ