Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

ORDULU ORAL, SAMSUN’DA SATEM BAŞKANLIĞINA 4. KEZ SEÇİLDİ

ORDULU ORAL, SAMSUN’DA SATEM BAŞKANLIĞINA 4. KEZ SEÇİLDİ
  • GÜNCEL
  • 15 Ocak 2022
  • ORDULU ORAL, SAMSUN’DA SATEM BAŞKANLIĞINA 4. KEZ SEÇİLDİ için yorumlar kapalı
  • 39 KEZ OKUNDU

Ordulu Mevlüt Oral Samsun’da  Tüm Emlakçılar Meslek Odası (SATEM) Başkanlığına 4. Kez seçildi.
Ordu Korganlı olup Samsun’da emlakçılık yapan Mevlüt Oral aynı zamanda Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası Başkanlığınıyürütüyor. Önceki gün yapılan genel kurulda Mevlüt Ocak seçimlere tek aday olarak katıldı.
4. kez başkan seçilen Mevlüt Ocak’ın yönetiminde Giray Şen, Ferdi Bıçakcı, Tuncay Bulut, Ali Mırık, İbrahim Sarıçay, Abdulkadir Bulut, Hüseyin Özsemir ve Numan Ekmekçi yer aldı.

Mevlüt Ocak tüm üyelere teşekkür etti. Ocak, “SATEM Meslek Odamızın 7. Genel Kurulunu Gerçekleştirdik. Tek liste halinde girdiğimiz seçimde; gelen , gelemeyen ve bizlere tekrar yetki veren üyelerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Geçmiş dönemde yönetimimizde bulunan arkadaşlarımız , yeni yönetim kurulumuz , istişare kurulumuz ve tüm üyelerimizle birlikte büyük bir aile olan odamıza kayıtlı tüm esnaflarımızın mesai saati gözetmeksizin  hizmetinde olacağımıza kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
KİRAZ TEBRİK ETTİ
Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz da SATEM Oda Başkanlığı seçimlerini tekrar kazanan Mevlüt Oral’ı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Kiraz “ Samsun Gibi Metropol bir ilimizde 4.dönem  oda Başkanlığı görevini yürüten Korganlı Hemşehrimiz benimde çok sevdiğim Mevlüt Oral Başkanımızın yeniden Başkan Seçilmesi bizleri çok mutlu etti . Başkanımızı kutlar çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ