Ordu Haber – Ordu Times

ORDU BÜYÜKŞEHİR 7/24 GÖREV BAŞINDA

ORDU BÜYÜKŞEHİR 7/24 GÖREV BAŞINDA
  • EKONOMİ
  • 05 Mayıs 2020
  • ORDU BÜYÜKŞEHİR 7/24 GÖREV BAŞINDA için yorumlar kapalı
  • 341 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman Ünye, İkizce ve Perşembe ilçelerinde incelemelerde bulundu.

Göreve geldiği günden itibaren ilçelerde yapılan ve planlanan projeleri yakından takip eden, çalışmaların hızının düşmemesi için gece-gündüz mesai yapan Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, haftanın ilk gününde incelemelerine Ünye, İkizce ve Perşembe ilçelerinde devam etti.

“PERŞEMBE İÇİN YENİ YATIRIMLAR YOLDA”

Ordu’nun her ilçesinde ayrı bir çalışma ve projenin ele alındığını ifade eden Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “ Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in öncülüğünde, 19 ilçemizde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da ilçelerimizde yapılan çalışmaları yerinde inceliyoruz. İlk olarak Perşembe ilçemizde yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Belediye Başkanımız Mustafa Sayım Tandoğan ve Fen İşleri Daire Başkanımız Abdulkadir Hatipoğlu ile birlikte ilçemizin yol ağlarında yapılacak çalışmalar ve yeni yapılacak yatırımları ele aldık. Kısa süre içinde ilçemizde yeni yatırımların startını vereceğiz” dedi.

“ÜNYE VE İKİZCE’DE YOL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ”

Ziyaretlere İkizce ve Ünye ilçelerindeki yol çalışmalarını Başkan Vekili Adem Atik ile birlikte inceleyerek devam eden Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “ Perşembe ilçe ziyaretimiz ardından İkizce ve Ünye ilçemizde de incelemelerde bulunduk. İkizce ilçemizde, 8 mahallemiz tarafından kullanılan grup yolunda devam eden 3,5 km’lik sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceliyoruz. Kiraztepe, Esentepe, Düzmeşe, Şentepe mahalleleri ile toplam 8 mahalleyi ilgilendiren 3,5 km’lik sıcak asfalt çalışması ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Kısa süre içinde bu çalışmamızı tamamlayarak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız. Aynı şekilde Ünye ilçemizde Kaledere Mahallesi 20 Temmuz caddesinde Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapımı devam eden alt yapı ve sıcak asfalt çalışmalarımızı da Başkan Vekilimiz Adem Atik ile yerinde inceledik. Buradaki çalışmamız da hızla devam ediyor. Ekiplerimiz yoğun olarak kullanılan bu cadde üzerindeki çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak halkımızın kullanımına açacaklar “ şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ