Ordu Haber – Ordu Times

Bahtiyar Kahveci güven tazeledi

Bahtiyar Kahveci güven tazeledi
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 01 Mart 2019
  • Bahtiyar Kahveci güven tazeledi için yorumlar kapalı
  • 313 KEZ OKUNDU

Ordu İnternet Gazetecileri Medya, İletişim ve Bilişim Derneği genel kurulu dün 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’nde yapıldı. Seçime tek liste giren Bahtiyar Kahveci yeniden başkan seçildi.

Gerçekleştirilen genel kurula 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdoğan Erişen, yönetim kurulu üyeleri, Ordu İnternet Gazetecileri Medya, İletişim ve Bilişim Derneği üyeleri katıldı.

Seçime tek liste girip kazanan Bahtiyar Kahveci, şunları kaydetti; “İnternet gazeteciliği ve sektörün gelişmesi adına her ne kadar çabalarımız olsa da bunlar cılız kalıyor. Bununla ilgili federasyon bazında çalışmalar yaptık. 2 tane rapor hazırladık. TBMM’ye, Adalet Bakanlığına ve Cumhurbaşkanlığı makamına ulaştırdık. Bunlar bir türlü gündeme gelmedi. Hatta sadece iktidar partisi değil muhalefet partisini de ziyaret ettik. Taleplerimizi illettik. Ama netice alamadık. Meclis komisyonuna kadar geldi ama oradan öte gitmedi. Acil bir yasal düzenlememeye ihtiyaç var. Bu iş merdiven altı şeklinde yapılmamalı. Herkes bu işi düzgün ve dürüst yapacak. Bazıları beğeni sayfası yapıp, kendisini gazeteci sanıyor. Bunlar fenomen olma peşinde, gazeteci değil. kimse onları gazeteci olarak dikkate almamalı.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ