Ordu Haber – Ordu Times

ADIGÜZEL’DEN PROJE ŞOVU

ADIGÜZEL’DEN PROJE ŞOVU

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Adıgüzel, yaptığı proje tanıtım toplantısı ile gövde gösterisi yaptı. Pek çok alanda iyi çalışılmış başlıklarda derlediği projeleri “5S-2T” başlığı altında toplayan Ordu Adayı’nın toplantısı oldukça geniş katılımlı ve coşkulu geçti.

İyi Parti yetkililerinin ve Millet İttifakının tüm adaylarının katıldığı toplantıda sık sık alkışlarla kesilen bir konuşma yapan Adıgüzel, sözlerinin başında şunları ifade etti: “Ordu’da doğdum, Ordu’da doydum, Ordu’da bir iş bir eş ve çocuklarıma sahip oldum, hekim oldum, sayenizde vekil oldum, şimdi Ankara’dan tekrar Ordu’ya hekim olarak dertlere derman olmaya geleceğim.”

Dr. Mustafa Adıgüzel bir bilim adamı titizliği ile hazırladıklarını ifade ettiği projelerini barkovizyon yansıları eşliğinde tanıttı. “5S-2T” olarak tarif ettiği projeleri Sağlık; Sosyal Projeler; Su, İmar, Yol, Çevre; Sanayi, İş, Ekonomi; Spor; Tarım ve Turizm ana başlıkları altında pek çok konuyu ele alıyor. Adıgüzel’in son slaytında “Son Sözümüz Fındığımız” vurgusu da salondan alkış aldı.

Daha önce Ordu’da dört sefer Çanakkale sergisi yaptığını hatırlatan Adıgüzel, sözlerini tamamlarken Çanakkale’den tarihi bir olayı anlattığı anlarda salonda duygusal anlar yaşandı.

Toplantının son bölümünde barkovizyondan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Ankara Adayı Mansur Yavaş’ın, İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu’nun ve CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in Mustada Adıgüzel için gönderdikleri destek videoları yayınlandığı esnada partililerdeki coşku had safhaya çıktı.

Son olarak 19 ilçenin CHP ve İyi Partili İlçe Belediye Başkan Adaylarını, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’u ve İl Başkanı Yusuf Furtun’u sahneye davet eden Adıgüzel’i salon ayakta alkışladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ