Ordu Haber – Ordu Times

Ordu AK Parti’de İl Yönetimine Hangi İsimler Var?

Ordu AK Parti’de İl Yönetimine Hangi İsimler Var?
  • GÜNCEL
  • 17 Şubat 2021
  • Ordu AK Parti’de İl Yönetimine Hangi İsimler Var? için yorumlar kapalı
  • 135 KEZ OKUNDU

AK Parti Ordu Başkanlığı Kongresi, bugün gerçekleşti. Halit Tomakin’in yeniden başkan seçildiği kongrede 50 kişilik yönetim listesinde büyük değişiklikler olduğu görüldü.

 Durugöl Recep Karar Kapalı Spor Salonunda  , Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Canlı olarak telekonferansla bağlandığı sırada heyecan ve coşku had safhadaydı, Kongreye  Genel Başkan Vekili Prof.Dr.Numan Kurtulmuş, ilimiz Milletvekilleri , Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.mehmet Hilmi Güler , bölge Milletvekilleri , il Başkanları önceki dönem milletvekilleri ve il başkanları , delegeler  katıldı pandemiye ve yoğun kara rağmen  gerçekleşen AK APRTİ Ordu İl Teşkilatının 7.olağan kongresi müthiş bir atmosferde ve bayram havasında geçti.

Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Ordu İl Koordinatörü Adnan Günnar’ın yaptığı Kongrede ,Divan Başkan Yardımcılığını Bursa Milletvekili Mustafa Esgin,  Katip Üyelikleri ise Karadeniz Bölge Koordinatörü Yahya Çelik , İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Turan yaptı.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ DİSİPLİN VE DEMOKRASİ HAKEM KURULU ÜYELERİ

Yapılan 7.Olağan Kongrede yönetim kurulu şu isimlerden oluştu ;

İl Başkanı Halit tomakin; Alfabetik sıraya göre, Abdulkadir Güneş, Adnan Ç.oban,Alahittin Giden, Ali Uğur Özdemir,Avni Özel,Burcu Turan,Erbu Öztürk, Emre Kılıçkaya,Enver Demiral, Erkan Koç, Esra Küçük Meral,Eyüp Çalış,Fatih Arslan,Fatih Sayın,Fatih Tanrıverdi,Fatma Çalık,Funda Yılmaz,Gözde Yetgin,Hakan Mutlu,Hamdi Şensoy,Hanife Minnet,Hasan Aksu,Hasam Emre Demirkol,Hasan Ergeç,Hilal Zaimoğlu, Hüseyin Özkan, İsmail Kaan Köksal,Kadem Kutlutaş,Kemal cebeci,Kübra Alparslan,Mehmet Can Şeker ,MehmetErgün,Dr.Mehmet Katırcıoğlu,Melakat Erkoç,Nazım Orkun Çuhadar,Nurettin Korkmaz,Ogün Seferoğlu,Özkan Aydın,Özlem Yıldırım Ercan,Seyfettin erdem,Sibel Çilek Yılmaz,Şeniz İyigün Sun,Şenol Yılmaz,Şule Nur Acar,Talip Şen,Telat Yıldız,Yücel Binicioğlu,Zafer Barbaros Seven,Zeki Aydemir,

İl Disiplin Kurulu Üyeleri; Uğurtan Kılıç, Halit Günaydın,Birol Akgül, Özgür Fatih Karaağaç, Tayfur Orkun Genç,

Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Üyeleri ; Tevfik Sayılır,Coşkun Bülbül,Birol birlikbaş

Büyük Kongre Delegeleri , Halit Tomakin,Ayşe Baysal,Yunus Emre Turan, Gülsen Terzi, Oğuzhan Cevatemre, Aşkın Tören,Seşman Altaş,Kenan Selim,Argan,İsa Yüksel,Mehmet Çalış,Aydın Çavuş,Eyüp karabayrak,Yaşar Yılmaz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ