Ordu Haber – Ordu Times

OBB’NİN MODERN YOL HİZMETİ SÜRÜYOR

OBB’NİN MODERN YOL HİZMETİ SÜRÜYOR
  • EKONOMİ
  • 17 Mayıs 2020
  • OBB’NİN MODERN YOL HİZMETİ SÜRÜYOR için yorumlar kapalı
  • 602 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesinin çevre ilçelerle de bağlantısını sağlayan; Fatsa’nın Taşlıca, Demirci, Kılavuzömer mahallelerinin yanı sıra Çamaş’ın Söke, Budak mahallelerine de ulaşım sağlayan 6 km uzunluğunda ve 6.5 metre genişliğindeki grup yolunda sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.

Programa alınmasına rağmen yapılması yılan hikâyesine dönen grup yolu, Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in hız vermesiyle ilçeye kazandırıldı. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve mahalle muhtarları, binlerce vatandaşa hizmet verecek yatırımın hayata geçirilmesini sağlayan Başkan Güler ve ekibine teşekkür etti.

“GRUP YOLU İLK KEZ SICAK ASFALTA KAVUŞTU”

Yatırımın bizzat takipçisi olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Fatsa’nın yanı sıra Çamaş ve Gürgentepe ilçelerine de ulaşım sağlayan grup yoluna ilk kez sıcak asfalt döküldü. 6 km boyunca çok güzel ve kaliteli bir yatırım hayata geçirildi. Bu aynı zamanda insanları da birleştirecek bir ağ. Çalışmalar için ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ordu’nun 19 ilçesinde şantiyelerimiz kuruldu. Yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız bu çalışmalarla ekonomik kalkınmaya, istihdama ve pandemi ardından ilimize yapılacak yoğun bir göç hareketine de hazırlık yapıyoruz. Ordu’muz Türkiye’nin en önemli çekim merkezlerinden birisi olacak” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ