Ordu Haber – Ordu Times

HİLMİ GÜLER ORDU İÇİN ŞANSTIR

HİLMİ GÜLER ORDU İÇİN ŞANSTIR
  • GENEL
  • 01 Ekim 2020
  • HİLMİ GÜLER ORDU İÇİN ŞANSTIR için yorumlar kapalı
  • 1.362 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in il genelinde başlattığı asfalt seferberliği yüz güldürüyor. Çamaş Belediye Başkanı Mahmut Ayparçası, ilçede birçok noktada devam eden asfalt ve beton yol çalışmaları nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Başkan Güler Ordu için şanstır” dedi.

Türkiye’nin en zorlu coğrafyalarından birine sahip Ordu’da, asfalt ve beton yol yatırımları devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçe merkezleri ve kırsal yol ağlarında sürdürülen çalışmalarla, vatandaşlara standartları yüksek konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor. Yatırımları yerinde görmek için Çamaş ilçesini ziyaret eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Örmeli merkez mahalle yolunda devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

ASFALT ÇALIŞMALARI TAM GAZ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde asfalt çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Genel Sekreter Alp, “Örmeli Mahallemizde sıcak asfalt ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. 2.5 kilometre olan güzergâhta, 1.2 kilometrelik mesafe geride kaldı. Akköy, Akpınar, Kocaman mahallelerinde 1 kilometre sıcak asfalt yaptık. 3.2 kilometre uzunluğundaki Danışman, Çavuşbaşı mahalle yolunu 2. Kat emülsiyon asfaltla buluşturduk. 5.2 kilometrelik Dağköyü, Sakargeriş, Keçili yolunda birinci kat emülsiyon asfalt çalışması yapıyoruz. 2.7 kilometre uzunluğundaki Sarıyakup-Kemalpaşa mahalle yolunda beton yola kavuşturuyoruz” diye konuştu.

AYPARÇASI: BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR EDİYORUM

Çamaş Belediye Başkanı Mahmut Ayparçası ise “Bize bu güzel hizmetleri sunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın başkanımızın destek ve katkılarıyla daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Büyükşehir Belediyemizin çok güzel hizmetleri var. Bu hizmetlerin artarak devam edeceğine olan inancım tamdır. Sayın başkanımız Ordu için bir şanstır. Bunun farkında olmamız lazım” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ