Ordu Haber – Ordu Times

GÜNDOĞDU, SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ, ÜRETİCİNİN EMEĞİNİN TEMİNATIDIR.

GÜNDOĞDU, SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ, ÜRETİCİNİN EMEĞİNİN TEMİNATIDIR.
  • EKONOMİ
  • 28 Temmuz 2020
  • GÜNDOĞDU, SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ, ÜRETİCİNİN EMEĞİNİN TEMİNATIDIR. için yorumlar kapalı
  • 318 KEZ OKUNDU

Gündoğdu “Sayın Cumhurbaşkanımız, Üreticinin Emeğinin Teminatıdır. ”

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, kabine toplantısının ardından Giresun kalite fındık fiyatını 22.5 lira, levant kalite fındık fiyatını 22 lira olarak açıklaması fındık üreten illerde büyük sevinçle karşılandı.

Sosyal medya hesabı üzeriden açıklama yapan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Fındığın ve üreticilerin teminatı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, fındık fiyatını üretici bahçeye girmeden açıkladı. Cumhurbaşkanımız’a, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli’ye ve Bölge Milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Üreticilerimize hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Her Zaman Fındık Üreticisinin Yanında

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da fındık fiyatı çiftçilerimiz bahçeye girmeden Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından açıklandı. Hem açıklanan rakam hem de açıklamanın tarihi Cumhurbaşkanımızın, fındık üreticisinin emeğinin takipçisi ve teminatı olduğunu bir kez daha göstermiştir. Devletimiz hasat öncesinde alan bazlı gelir desteği, mazot/gübre ödemeleri, ve hasat sonrasında ise TMO’nun alımları ile daima milletimizin yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Tüm Ordulu hemşehrilerimize ve bölgemize hayırlı olsun.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ