Ordu Haber – Ordu Times

AŞKIN TÖREN GÖREVE GELMESİ HALİNDE İLK YAPACAĞI İŞİ AÇIKLADI

AŞKIN TÖREN GÖREVE GELMESİ HALİNDE İLK YAPACAĞI İŞİ AÇIKLADI
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 26 Mart 2019
  • AŞKIN TÖREN GÖREVE GELMESİ HALİNDE İLK YAPACAĞI İŞİ AÇIKLADI için yorumlar kapalı
  • 737 KEZ OKUNDU

Altınorduluların yoğun desteği ve sevgisiyle 31 Mart yerel seçimlerine hazırlanan AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören göreve gelmesi halinde ilk yapacağı işi açıkladı. 5 yıl sonunda yol yaptık diye övünmeyeceğini söyledi.

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören kurum ziyaretlerini sürdürdü. Kurumlarda çalışanların elini sıktı, sohbet etti. Halkla da bir araya geldi. Vatandaşlarla yaptığı sohbette Altınordu’luların destek sözünü aldı. Ziyaretleri kapsamında muhtarlarla da bir araya geldi. Muhtarlara göreve gelmesi halinde uygulayacağı yönetim anlayışını anlattı.

“5 YIL SONRA YOL YAPTIM DİYE GURURLANMAYACAĞIM”

Bu şehrin insanına dokunmak istediğini belirten Aşkın Tören, “Yaşam standartlarını şehircilik anlayışımızla yukarılara çıkaracağız. Metropol şehirlerde gördüğümüz ve beğendiğimiz hizmetler buraya gelmeli. Bu şehirde doğan çocuklar burada doymalı. Onun için kalkınma yerelde başlar duygusuyla hareket edeceğiz. Gençlerimize umut olmak istiyoruz. İlk yapacağımız işlerden birisi Mesleki Eğitim Merkezi kurmak. 5 yıl içerisinde bu şehirde çalışma iradesi gösteren hiçbir gencimizi mesleksiz bırakmayacağız. 5 yıl sonra Aşkın tören size 100 km sıcak asfalt döktü, 100 km beton yol yaptı diye lütuf gibi anlatmayacak. 5 bin genci meslek sahibi yaptık, 5 bin genci üretimle buluşturduk. On binlerce meyve ağacı diktik, kooperatif kurduk ve tarımda da kalkınmayı sağladık demenin onurunu gururunu yaşamak istiyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ