Ordu Haber – Ordu Times

ABDULLAH SİPAHİ GÜLYALI’DA GÜVEN TAZELEDİ

ABDULLAH SİPAHİ GÜLYALI’DA GÜVEN TAZELEDİ
  • SİYASET
  • 12 Eylül 2020
  • ABDULLAH SİPAHİ GÜLYALI’DA GÜVEN TAZELEDİ için yorumlar kapalı
  • 1.221 KEZ OKUNDU

AK PARTİ Gülyalı İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi yapıldı. Kongreye , Milletvekillerimiz, Dr.Şenel Yediyıldız , Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler , İl Başkanı Halit Tomakin ,MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk, çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve çok sayıda Gülyalı’lı katıldı. Kongre Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Salih Cora yaptı, Divan Başkan Yardımcılığını İl Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Muhittin Konca , Katip Üyelik görevlerini ise İl Başkan yardımcısı İl Sekreteri Naime Bektaş, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Turan yaptı.

ARKADAŞLARIMIZLA BERABER GÜLYALI’YI KARIŞ ,KARIŞ DOLAŞACAK, YENİ HİZMETLER İÇİN EKSİKLİKLERİ YERİNDE TAKİP EDEREK ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ . İLK SEÇİMDE GÜLYALI BELEDİYESİNİN YENİDEN AK BELEDİYE İLE BULUŞTURACAĞIZ

Kongrenin açış konuşmasını İlçe Başkanı Abdullah Sipahi yaptı, Başkan Sipahi Konuşmasında, 12 Eylül’e vurgu yaparak 40 yıl önce bugün darbe yapıldığını belirterek, darbeler ülkeyi en az 50 yıl geriye götüren demokrasinin askıya alındığı belirterek AK PARTİ döneminde de demokrasiye balans ayarı yapmak isteyenler zaman zaman çıkmış ama Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü iradesi sayesinde milleti de arkasına alarak bu tür balans ayarlarının ve darbe denemelerinin ber taraf edildiği ifade ederek Büyük Türkiye yolunda şimdi kalkınma zamanı olduğunu belirtti. Başkan Sipahi , 30 Mart 2019 tarihinde talihsiz bir şekilde kaybettiğimiz Gülyalı Belediye Başkanlığı seçimlerini yeniden kazanmak , Gülyalı halkını yeniden AK Belediyecilikle buluşturmak için var gücümüzle çalışacağız , değerli delegelerden alacağımız yetki ile yeni ekip arkadaşlarımızla beraber Gülyalı’yı karış ,karış dolaşacak AK PARTİ’nin ve Cumhurbaşkanımızın hizmetini anlatacağız, yeni hizmetler için eksiklikleri yerinde takip ederek çözümü için çalışacağız . İlk seçimde GÜLYALI Belediyesinin yeniden AK Belediye ile buluşturacağız sözünü verdi.

EĞER BİZ GÜÇLÜ OLURSAK CUMHURBAŞKANIMIZIN SESİ ÜLKEDE VE DÜNYA’DA DAHA GÜR ÇIKAR VE CUMHURBAŞKANIMIZ DAHA GÜÇLÜ OLUR SİZDEN ALDIĞI GÜÇLE DÜNYA 5 TEN BÜYÜKTÜR DİYE HER YERDE HAYKIRIR

İl Başkanı Halit Tomakin Kongrede yaptığı konuşmada , Gülyalı’da Ak Yürüyüşün , Kutlu yürüyüşün 31Mart’ta akamete uğramasından dolayı üzüntüsünü dile getirerek , 19 İlçemizde sadece Gülyalı’da bir demokrasi kazasına uğradık , ama bu ekiple inşallah ilk seçimlerde bu demokrasi kazasının telafisini yerine getireceğiz ve AK yürüyüşü yeniden Gülyalı ‘lı hemşehrilerimizle buluşturacağız dedi.

Başkan Tomakin, Pandemi dolayısıyla dünyanın önemli bir süreçten geçtiğini belirterek, bu bir biyolojik savaştır, her zaman söylediğimiz gibi bu bir 3. Dünya savaşıdır. Dünya da böyle büyük krizleri başarı ile yürüten ülkeler kriz sonrasının kahramanı olmuşlardır. Türkiye’de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü Liderliği sayesinde, sadece Türkiye de değil yardım isteyen dünya ülkelerine tıbbı yardımlar yapılmış ve krizi başarı ile yönetmiştir. Ve Türkiye kriz sonrasının kahramanı bir Ülke olacaktır dedi.

Başkan Tomakin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Ülkemizin her alanında , her karışında , mücadelesi ,emeği ve alınteri vardır diyerek Cumhurbaşkanımız yaklaşık 2 ay önce gönül seferberliği başlattığını hatırlatarak bu gönül seferberliğinde AK PARTİ’ye her sene 1 Milyon üye hedefi koydu , bize Ordu olarak 60 bin Üye hedefi verildi 2 ayda hedefimiz ulaşmak için gayret gösterdik ve son yapılan il başkanları toplantısında Ordu ilk 15. Sırada üye hedefini yakalayan il oldu, Gülyalı ilçemizde hedefini yakalayan ilçelerimizden oldu dedi. Başkan Tomakin, neden 1 Milyon üye hedefi ? arkadaşlar eğer biz güçlü olursak Cumhurbaşkanımızın sesi Ülkede ve Dünya’da daha gür çıkar ve Cumhurbaşkanımız daha güçlü olur sizden aldığı güçle dünya 5 ten büyüktür diye her yerde haykırır ifadelerini kullandı.

Başkan Tomakin, her zaman söylediğim gibi Türkiye siyaseti ve Türkiye’deki kurumlar hala daha Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sunmuş olduğu liderlik profiline ulaşamadılar bırakın ulaşmayı ona yakın bir lider profili dahi sunamadılar dedi.

Abdullah Sipahi Başkanlığında tek Liste ile gidilen kongrede Abdullah Sipahi yeniden İlçe Başkanlığına seçildi. İlçe Başkanı Abdullah Sipahi Başkanlığındaki Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu. Hakan Ertaş, Tufan us, Pelin Kuloğlu, İbrahim Köksal,Ayşecik Çiçek Korkmaz, Mustafa Özkurt, Nursel Çetinkaya,Latif Aydoğdu,İbrahim Yerşilyurt, Ahmet Topuz seçildi. İl delegeliklerine ise , Abdullah Sipahi,Kemal Cebeci,TalipŞen, İlyas Yılmaz, Hüseyin Korkmaz, Mehmet Özata,Coşkun Bülbül, Metin Şahin, Hakan Ertaş, Hasan Altunkaynak, Necmi Cebeci seçildi.

Kongrede , Milletvekillerimiz MetinGündoğdu,Ergün Taşçı , Dr.Şenel Yediyildiz, Büyükşehir Belediye Başaknı Dr.Mehmet Hilmi Güler birer konuşma yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ