Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

VATANDAŞLAR BAŞKAN GÜLER’E MİNNETTAR

VATANDAŞLAR BAŞKAN GÜLER’E MİNNETTAR
  • GÜNDEM
  • 01 Ağustos 2021
  • VATANDAŞLAR BAŞKAN GÜLER’E MİNNETTAR için yorumlar kapalı
  • 82 KEZ OKUNDU

Ordu’da, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler öncülüğünde yapılan çalışmalarla vatandaşların memnuniyeti kazanılıyor.

Büyükşehir Belediyesi, Dr. Mehmet Hilmi Güler ile birlikte 19 ilçede önemli yatırımlara hayat veriyor. Kırsal mahalleler başta olmak üzere yol, su sorunlarını bir bir çözerek gönülleri kazanan Başkan Güler, vatandaşın takdirini topluyor. Büyükşehir Belediyesinin bünyesine kazandırdığı asfalt plent tesisi, taş ocağı ve 130 iş makinası ile hem zamandan hem de ekonomik anlamda tasarruf sağlayarak 19 ilçedeki yollar sıcak asfalta kavuşturuluyor.

Ordu’nun dört bir yanında süren asfalt çalışmalarından memnuniyet duyduklarını belirten vatandaş ve muhtarlar, Büyükşehir Belediyesi tarafından güzel çalışmaların yapılarak yıllarca kanayan yaraya merhem olunduğunu söyledi. Vatandaşlar, bu çalışmalardan dolayı Başkan Güler’e minnetlerini mahallelerine astıkları pankartlarla gösterdiler.

“BİZİ BU DERTTEN KURTARDILAR”

Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu hizmetlerden memnun olduklarını söyleyen Altınordu ilçesi Yukarıtepe Mahallesi sakinlerinden Mustafa Güney, “Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu hizmetlerden oldukça memnunum. Bu zamana kadar çok tozlar yuttuk. Son zamanlarda yapılan çalışmalarla bizi bu dertten kurtardılar. Hilmi Başkanı’mızdan Allah razı olsun” dedi.

“BAŞKANIMIZ HİLMİ GÜLER’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Yıllarca yapılması beklenen yolun Başkan Güler ile birlikte yapıldığını ifade eden Çamaş ilçesi Budak Mahallesi Muhtarı Orhan Taş, “6.5 kilometrelik sathi kaplama yolumuz yıllardan bu yana çözüm bekliyordu. Kısmet bu güneymiş. Sayın Belediye Başkanımız Hilmi Güler’e mahalle sakinlerim adına teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

“MAHALLEMİZİN BİRÇOK NOKTASINDA ÇALIŞMALAR YAPILDI, HALEN DE DEVAM EDENLER VAR”

Büyükşehir Belediyesi ve Fatsa Belediyesi ile 7-24 çalıştıklarını aktaran Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Altan Güneş, “Kurtuluş Mahallemizin birçok noktasında çalışmalar yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor” dedi.

Mahalle Muhtarı Güneş şöyle konuştu:

“Fatsa ilçesi Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Altan Güneş, “Büyükşehir Belediyemiz ve Fatsa Belediyemizle biz 7-24 çalışmaya devam ediyoruz. Kurtuluş Mahallemizin birçok noktasında asfalt ve kaldırım çalışması yapıldı. Yine büyük problem teşkil eden yağmur suyu hatları yenilendi. Halende bazı noktalarımızda çalışmalar devam ediyor. Bu anlamda Büyükşehir Belediyesine ve Başkanımız Hilmi Güler’e teşekkür ederim.”

“BU YAŞIMA KADAR İLK DEFA BÖYLE BİR YOL GÖRDÜM”

56 yaşından bu yana mahallelerinde ilk defa böyle bir yol gördüklerini belirten Fatsa Kayaköy Akçakese Mahallesi Azası Ergün Yücetepe, “56 yaşındayım. Bu yaşıma kadar ilk defa böyle bir yol gördüm. Büyükşehir Belediyesine yapmış oldukları hizmetler için çok teşekkür ederim” diye konuştu.

“50 SENELİK HAYALİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Çalışmalar dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür eden Korgan ilçesi Yazlık Mahallesi Muhtarı Nurettin Engin, “50 senelik hayalimizi gerçekleştirdik. Emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler’e teşekkür ediyorum. Hizmetlerimizin devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

“TOZDAN KURTULDUK VE RAHATA KAVUŞTUK”

Korgan ilçesinde esnaflık yapan Fatih Işık asfaltlama çalışması ile birlikte tozdan, çamurdan kurtulduklarını söyledi. Esnaf Işık, “Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu çalışmalarla tozdan kurtulduk ve rahata kavuştuk. Allah razı olsun. Mahallemize güzel hizmetler yapılıyor” diye konuştu.

“15 SENEDİR BEKLEYEN YOLUMUZ HİLMİ BAŞKANLA BİTTİ”

Yılların sorununun bittiğini ifade eden Korgan ilçesi Çamlı Mahallesi Muhtarı Mevlüt Diler, “Bizim 15 senedir Yeniköy ve Yeşilyurt grup yolumuz bozuktu. Bu yolun yapılması için vatandaşlarımıza söz vermiştik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler’den Allah razı olsun. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“HER MAHALLEMİZDE AYRI BİR ÇALIŞMA YAPILIYOR”

2021 yılı içerisinde farklı programlar dahilinde birçok mahallede çalışmaların yapıldığını aktaran Korgan ilçesi Dip Mahallesi Muhtarı Serdar Öncü, “Hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanım Hilmi Güler’e çok teşekkür ediyorum. Bizleri birçok hizmete kavuşturdu” dedi.

Muhtar Öncü şöyle konuştu:

“2021 yılında her mahallemizde Büyükşehir Belediyesinin ayrı bir program dahilinde çalışmaları var. Dip- Yazlık Mahallesi yolumuzun asfaltı döküldü. Çamlı-Azara-Tatarcık-Yeniköy-Yeşilyurt bağlı yolları da asfalta kavuştu. Yeşilalan-Koçyuvaz gibi mahallerimizde de Büyükşehir Belediyemizin çalışmaları var. Bu hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanım Hilmi Güler’e çok teşekkür ediyorum. Bizleri birçok hizmete kavuşturdu.”

“ÇEKTİĞİMİZ SIKINTILAR SON BULDU”

Hizmetlerden dolayı Başkan Güler’e teşekkür eden Kumru ilçesi Şenyurt Mahallesi Muhtarı İdris Yüzen, “Büyükşehir Belediye Başkanım Hilmi Güler Beyefendiye sonsuz teşekkür ediyorum. Uzun zamandır yol konusunda çektiğimiz sıkıntılar Başkanımız ve ekibinin özverili çalışmalarıyla son buldu” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ