Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

VALİ TUNCAY SONEL, EŞİ İLE BİRLİKTE AİLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

VALİ TUNCAY SONEL, EŞİ İLE BİRLİKTE AİLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.
  • GÜNCEL
  • 11 Mart 2021
  • VALİ TUNCAY SONEL, EŞİ İLE BİRLİKTE AİLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR. için yorumlar kapalı
  • 306 KEZ OKUNDU

Vali Tuncay Sonel, Eşi Handan Sonel ile birlikte sosyal amaçlı aile ziyaretlerini sürdürüyor.

Ordu’da göreve başladığı ilk günden itibaren Vali Tuncay Sonel ve Eşi Handan Sonel ile birlikte pandemi kurallarına uygun olarak Devletimizin sıcaklığını ve şefkat elini şehit ve gazi ailelerimize, engeli olan vatandaşlarımıza, yaşlılarımıza, ihtiyaç sahiplerine, yetim ve öksüz çocuklarımıza her ortamda hissettiriyor.

Her hafta düzenlemiş olduğu halk günü toplantılarıyla, vatandaşlarımızı tek tek dinleyen ve onların dertlerini çözmek için uğraşan Vali Tuncay Sonel, Eşi Handan Sonel ile birlikte hane ziyaretlerinde bulunarak, çocuklarımız başta olmak üzere ailelerimizin sorun, sıkıntı ve ihtiyaçları yerinde görüp, çare bulmaya çalışıyor.

Ziyaret ettikleri ailelerle sıcak ve samimi ortamda sohbette bulunan Vali Tuncay Sonel ve Eşi Handan Sonel, ailelerin hal ve hatırını sorarak, onların varsa sıkıntılarını gidermeye ve ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorlar, gönüllerini, hayır dualarını alıyorlar.

Her fırsatta hane ziyaretlerine özel bir önem verdiğini belirten Vali Tuncay Sonel, “Ordu’ya ilk geldiğimiz ilk günden itibaren daha önceki görev yerlerimizde olduğu gibi şehit ve gazi ailelerimizi, engeli olan vatandaşlarımızı, yetim ve öksüz çocuklarımızı, yaşlılarımızı ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek, onlara Devletimizin şefkatini, sıcaklığını ve güleryüzünü göstermeye gayret ediyoruz. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde, vatandaşlarımızın yüzüne yansıyan mutluluğu gördükçe bizler de mutlu oluyoruz. Covid-19 illetinden kurtulduğumuz vakit hane ziyaretlerimizi daha çok yapacağız.” diye konuştu.

Vali Tuncay Sonel ve Eşi Handan Sonel’in ziyaretinden dolayı oldukça mutlu olduklarını dile getiren aileler, “Evimize kadar gelip, halimizi hatırımızı sormanız, bizlere moral oluyor. Sizlerin ziyaretiyle çok mutlu olduk. Bizleri çok önemsediğinizi biliyoruz. Rabbim sizlerden razı olsun.” şeklinde duygularını dile getirdiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ