Ordu Haber – Ordu Times

VALİ SONEL, DOĞAL GÜZELLİĞİ BOZAN ÇİRKİNLİĞİN GİDERİLMESİNİ SAĞLADI

VALİ SONEL, DOĞAL GÜZELLİĞİ BOZAN ÇİRKİNLİĞİN GİDERİLMESİNİ SAĞLADI
  • GENEL
  • 11 Temmuz 2020
  • VALİ SONEL, DOĞAL GÜZELLİĞİ BOZAN ÇİRKİNLİĞİN GİDERİLMESİNİ SAĞLADI için yorumlar kapalı
  • 6.471 KEZ OKUNDU

Vali Tuncay Sonel,  Mesudiye ilçe ziyareti programı kapsamında, Yeşilçit mahallesi sınırları içinde yer alan Ulugöl Yaylasına giderek, burada doğal güzelliği ve içinde yaşayan sarı sazan balıkları ile görenleri büyüleyen Ulugöl’ü gezip, incelemelerde bulunmuştu.

Muhteşem bir doğal güzelliğe sahip olan Ulugöl’ün etrafına dikilen elektrik direklerinin ve tellerin, görüntü kirliliği oluşturduğunu gören Vali Tuncay Sonel, göl etrafındaki bu çirkinliğin giderileceğini söylemişti.

Dün yapılan İl Koordinasyon Kurulu toplantısında konuyu gündeme getiren Vali Sonel, Yedaş Ordu İl Koordinatörü Selma Mckerra’dan göl etrafında bulunan ve görüntü kirliliği oluşturan elektrik direkleri ve tellerin kaldırılmasını istedi.

Vali Tuncay Sonel’in isteği üzerine Yedaş ekipleri bugün Mesudiye Ulugöl Yaylasına giderek, golün etrafında bulunan elektrik direklerini ve telleri kaldırdı ve göl etrafındaki görüntü kirliliğini giderdi.

Vali Tuncay Sonel, Mesudiye Ulugöl Yaylasındaki göl etrafındaki elektrik direklerini ve telleri kaldırarak, görüntü kirliliğini giderilmesini sağlayan Yedaş Ordu İl Koordinatörü Selma Mckerra’ya teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ