Ordu Haber – Ordu Times

SOSYAL MEDYAYI EN AKTİF KULLANAN ADAY HİLMİ GÜLER

SOSYAL MEDYAYI EN AKTİF KULLANAN ADAY HİLMİ GÜLER
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 27 Şubat 2019
  • SOSYAL MEDYAYI EN AKTİF KULLANAN ADAY HİLMİ GÜLER için yorumlar kapalı
  • 308 KEZ OKUNDU

AK Parti’nin 31 Mart 2019 Yerel seçimleri için çevre ve gürültü kirliliği oluşturan klasik yöntemleri terkederek dijital medyaya ağırlık vermesi seçim çalışmalarının en önemli unsuru oldu. Ordu’da ise AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, sosyal medyayı en aktif kullanan isimlerin başında geldi.

Şubat ayı başında sosyal medya sayfasını düzenleyen AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, kısa sürede Facebook, Twitter ve Instagram’da kısa sürede yaklaşık 20 bin takipçiye ulaştı. Her yaştan yüksek takipçi sayısıyla en iyi etkileşim ve yayın performansı gösteren Güler, vatandaşlarla en iyi diyalogu kullanan siyasetçi olma özelliğini de kazandı. Güler, yaptığı paylaşımların altına yorum yapan, özel mesaj yoluyla kendisine ulaşmaya çalışan vatandaşlara da geri dönüş yaparak kendisine iletilen sorunların da takipçisi oluyor.

AK Parti adayı Güler, katıldığı programları, mitingleri sosyal medya üzerinden duyururken, düşünce ve söylemlerini de bu yolla dile getiriyor. Güler ayrıca basın merkezi tarafından oluşturulan ve medyaya servis edilen haberler ile seçmenlere ulaşıyor. Güler, bu çalışmalar sayesinde dijital ve sosyal medya platformlarını aktif kullanım sayesinde iletişim ve etkileşimi en yüksek aday olarak görülüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ