Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

Sağlık Müdürü Uyardı, Gerekirse Aşı Kapasitemizi Arttıralım!

Sağlık Müdürü Uyardı, Gerekirse Aşı Kapasitemizi  Arttıralım!
  • SAGLIK
  • 14 Haziran 2021
  • Sağlık Müdürü Uyardı, Gerekirse Aşı Kapasitemizi Arttıralım! için yorumlar kapalı
  • 140 KEZ OKUNDU

Ordu Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu beraberinde Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr.Ali Altınbaş ve Başhekim Doç.Dr.Hakan Timur ile birlikte Ordu Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Aşı Uygulama Merkezini ziyaret etti.

Aşı Uygulama Merkezinde incelemelerde bulunan ve çalışmalar hakkında bilgi alan Dr.Kasapoğlu, aşı olmaya gelen vatandaşlarla da sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyaret sırasında bazı açıklamalarda bulunan Dr.Kasapoğlu; “Yaş ve risk gruplarının güncellenmesiyle aşı olacak kişi sayısında da artış oldu, bizde aşı kapasitemizi artırarak bu talebe cevap vermek ve bir an önce bu işi bitirmek istiyoruz. Bugün Ordu Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanemizin aşı kapasitesini Ordu’muzun yükünü sırtlayacak hale getirmek için kullanabileceğimiz alanları inceledik. Kapasitemizi talebe göre iki hatta üç katına çıkarabiliriz. Sırası gelen herkesi aşı olmaya davet ediyorum.” dedi.

Sağlık çalışanlarına da verdikleri emekler için teşekkür eden Dr.Kasapoğlu, “Bu mücadelenin kahramanları sizlersiniz. Bu fedakârlıklarınız Türk halkı tarafından asla unutulmayacaktır, sağ olun, var olun” diyerek ziyaretini sonlandırdı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ