Ordu Haber – Ordu Times

PERŞEMBE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ HAYIRLI OLSUN

PERŞEMBE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ HAYIRLI OLSUN
  • EKONOMİ / GENEL
  • 16 Mart 2020
  • PERŞEMBE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ HAYIRLI OLSUN için yorumlar kapalı
  • 572 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda gündem maddeleri içinde yer alan, Perşembe Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili komisyon raporu mecliste görüşülerek kabul edildi. Karar ilçede büyük mutluluk yaşattı.

“PERŞEMBE’YE HAYIRLI OLSUN”

Perşembe için önemli bir gündem maddesini oyladıklarını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Meclisimizde önemli kararların altına imza atmaya devam ediyoruz. Perşembe için bugün tarihi günlerden birisi. İlçemizde 153 esnafın rahatlıkla bir arada bulunacağı sanayi sitesi için büyük bir adım attık. İlçemize hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“İLÇEMİZ İÇİN BÜYÜK BİR GELİŞME”

Perşembe Küçük Sanayi Sitesi’nin ilçede büyük heyecan yaşattığını belirten Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, “İlçemiz için önemli bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Öncelikle bu süre içinde bizlerden desteğini esirgemeyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve süreci başarılı bir şekilde sürdüren Perşembe Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi yönetimine çok teşekkür ediyorum. İlçemiz için bu güzel gelişmeyi hep birlikte takip ettik. Büyükşehir Belediye Başkanımız ilçemize özel ilgi gösteriyor. Bunu ilçemize yapılan yatırımlarda da rahatlıkla fark ediyoruz. Sakin şehir olma özelliği ile birlikte Ordu’nun farklı bir ilçesiyiz. İlçemizde bina altlarında bulunan iş yerlerini yapılacak bu sanayi sitesine taşıyacağız. Kısa süre içinde sanayi sitesinin temelini atarak projeyi kısa süre içinde hayata geçireceğiz. Yaptığımız ve yapacağımız bütün çalışmalarda önceliğimiz Perşembe’dir” dedi.

“İSTİHDAMA ÖNEMLİ KATKI SUNACAK”

Yapılacak olan Perşembe Küçük Sanayi Sitesi’nin istihdama da önemli katkı sunacağını ifade eden Başkan Tandoğan, “İlçemizde kurulacak olan Perşembe Küçük Sanayi Sitesi en az 700 kişiye istihdam sağlayacak. Bu da ilçemizde önemli bir iş sahası anlamına geliyor. İlçemizde buna benzer yatırım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ