Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

ORDU’DA BEM- BİR- SEN EĞİTİM VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

ORDU’DA BEM- BİR- SEN EĞİTİM VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI
  • GÜNCEL
  • 04 Temmuz 2021
  • ORDU’DA BEM- BİR- SEN EĞİTİM VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI için yorumlar kapalı
  • 112 KEZ OKUNDU

Kısa adı Bem- Bir- Sen olan Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Ordu Şubesi ve Giresun İl Başkanlığı’yla Birlikte Düzenlediği Eğitim ve İstişare Toplantısı Bem- Bir- Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever’in Katılımıyla Gerçekleşti.

Ordu Şubesi ve Giresun İl Başkanlığı’yla birlikte düzenlediği Eğitim ve İstişare Toplantısı Bem- Bir- Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, Ordu Şube Başkanı Rahmi Çakar, Giresun İl Başkanı Coşkun Musaoğlu, Düzce Şube Başkanı Asiye Durnacı, Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, İstanbul 5 No’lu Şube Başkanı Şaban Çamcı, Çorum Şube Başkanı Burhan Şahin, Trabzon İl Başkanı Muammer Şahin, Rize İl Başkanı Zekeriya Albayrak, Artvin İl Başkanı Erdal Genç, Ordu Şube Başkan Yardımcıları, Giresun İl Başkan Yardımcıları, Ordu ve Giresun İşyeri Temsilcileri, Şube ve İl Başkanlığı Denetim ve Disiplin Kurulu Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Ordu Şubesine ve Giresun İl Başkanlığına yapmış olduğu çalışmalardan ötürü teşekkürlerini ileten Genel Başkan Levent Uslu, 6. Dönem Toplu Sözleşme öncesinde Yerel Yönetim Hizmet Kolunun yetkili sendikası Bem-Bir-Sen olarak düzenlediklerini Toplu Sözleşme Çalıştayı ve Başkanlar Kurulu toplantısı ile başlayan hazırlık sürecini, toplu sözleşme süreci, Memurların yaşadığı sorunlar ve çözüm yolları ile sendikal faaliyetler üzerine açıklamalarda bulundu. İşyeri Temsilcilerinin sorularına ilişkin de açıklamalarda bulunan Genel Başkan Uslu, 6. Dönem Toplu Sözleşmeye ile ilgili iletilen talep ve tekliflere ilişkin istişarelerde bulundu.

27 Yıllık emek mücadele vererek Genel Yetkide 16. Yıl ile taçlandırdığını ve 6. Dönem Toplu Sözleşmeye sıkı bir şekilde hazırlandıklarını ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever,” Emek mücadelemizde İşyeri Temsilcilerimiz başta olmak üzere teşkilatlarımızın üstlendiği rolün önemine vurgu yaparak, eğitim ve istişare toplantısının hayırlara vesile olmasını diledi”.

Şube faaliyetleri ve Ordu Şubesi özelinde sendikal faaliyetlerden bahseden Ordu Şube Başkanı Rahmi Çakar, Eğitim ve İstişare Toplantısının hayırlara vesile olmasını ifade ederek Genel Başkanı Uslu, Genel Başkan Yardımcısı Sever, Şube/İl Başkanları ve İşyeri temsilcilerine teşekkürlerin iletti.

Eğitim ve İstişare Toplantısının örgütlü emek mücadelesinde uç beyleri İşyeri Temsilcilerine büyük bir katkıda bulunacağını ifade eden Giresun İl Başkanı Coşkun Musaoğlu ise katılımcılara teşekkür ederek eğitim toplantısının hayırlı olmasını diledi.

Bem- Bir- Sen Genel Başkanı Levent Uslu Türkiye genelinde 1. Olan Ordu Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Rahmi Çakar’a plaket takdim etti.

Konuşmaların akabinde sertifikaların takdimi ve Aile fotoğrafı çekiminin ardından eğitim ve istişare toplantısı sona erdi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ