Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

ORDU YETENEKLERİNİ ARIYOR

ORDU YETENEKLERİNİ ARIYOR
  • EĞİTİM
  • 01 Haziran 2021
  • ORDU YETENEKLERİNİ ARIYOR için yorumlar kapalı
  • 156 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ilki Ulubey ilçesinde yapılan ve büyük ilgi gören Ordu Yeteneklerini Arıyor Projesi’nin ikinci etabı Perşembe ilçesinde düzenlenecek.

Büyükşehir Belediyesi, çocukların ilgi duyduğu ve yetenekli olduğu spor dallarında onları geliştirmek ve yetiştirmek için başlattığı Ordu Yeteneklerini Arıyor Projesi devam ediyor. 19 ilçede yapılması planlanan ve ilki Ulubey ilçesinde gerçekleştirilen projenin ikinci etabı ise Perşembe ilçesinde gerçekleştirilecek.

07-14 YAŞ ARASINDAKİ ÇOCUKLAR KATILIIM SAĞLAYABİLECEK

07-14 yaş aralığındaki bireylerin katılım sağlayabileceği programda çocuklar genel ve branş taramalarına tabii tutulacak. Tarama testlerinin ardından istedikleri futbol, basketbol, voleybol, atletizm, yelken ve kona branşlarında yetenek taraması yapılacak. Katılımcılar daha sonra yetenekli oldukları branşlara göre yönlendirilecekler.

10 HAZİRAN PERŞEMBE GÜNÜ DÜZENLENECEK

10 Haziran Perşembe günü 12.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılacak olan program, Perşembe İlçe Stadyumu ve İlçe Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Kayıtlar yine spor salonunda alınacak. Kayıt için adayların katılım esnasında TC. Kimlik kartı ve 1 adet vesikalık fotoğrafı yanlarında bulundurması yeterli olacak.

Proje ile ilgili bilgi almak isteyenler 0452 666 52 23/27-Dahili: 26322/26320 No’lu telefondan ulaşım sağlayabilecekler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ