Ordu Haber – Ordu Times

Metin Gündoğdu 19 Mayıs Mesajı

Metin Gündoğdu 19 Mayıs Mesajı
  • GENEL / SİYASET
  • 17 Mayıs 2019
  • Metin Gündoğdu 19 Mayıs Mesajı için yorumlar kapalı
  • 249 KEZ OKUNDU

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Metin Gündoğdu, yazılı mesajında “Ya bağımsızlık ya ölüm diyerek Samsun’dan yola çıkan ceddimiz bağımsızlık mücadelesini 19 Mayıs 1919’da başlattı. 100 yıl önce, Aziz Milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde milli mücadeleyi büyük fedakarlıklarla kazanmış ve bağımsızlığımızın bugünlere gelmesini sağlamıştır.” dedi.

Bugün ve Yarınlarımız Gençlerimizin Elinde

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu mesajında şu ifadeleri kullandı “19 Mayıs’ın gençliğe bir bayram olarak hediye edilmesi milletimizin yeni nesillere ve gençlerimize verdiği önemin göstergesidir. Bağımsızlığımızın korumasında ve bugünlere gelmesinde büyük önemi olan gençlerimiz bugünlerimizin ve geleceğimizin en büyük teminatıdır. Milli ve manevi değerlerimize sahip gençlerimizin ilimle, sanatla, sporla, ülkemizi daha ileriye taşıyacağına inancımız tamdır.”

“Bu düşüncelerle bağımsızlık yolunda her türlü fedakarlığı ve kahramanlığı ortaya koymuş aziz şehitlerimizi ve ecdadımızı şükranla yad ediyor, tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ