Ordu Haber – Ordu Times

MEHMET HİLMİ GÜLER: BU DAVANIN YAŞI YOKTUR

MEHMET HİLMİ GÜLER:  BU DAVANIN YAŞI YOKTUR

SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ÇATALPINAR İLÇESİNDE MİTİNG YAPAN ESKİ ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI, AK PARTİ ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET HİLMİ GÜLER, MİTİNGİN EN ÖN SIRASINDA 113 YAŞINDAKİ GÜLBEYAZ ABUZ’U GÖRÜNCE DUYGULANDI

AK PARTİ ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET HİLMİ GÜLER:

“BU DAVANIN YAŞI YOKTUR. BU DAVA; ZAMANIN, MEKÂNIN VE MAKAMIN ÖTESİNDEKİ BİR ANLAYIŞLA, HIRSINI SEVDASINA, NEFSİNİ KALBİNE, ÖFKESİNİ AŞKINA FEDA EDENLERİN DAVASIDIR”

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, ilçe mitinglerine tüm hızıyla devam ediyor.

Gittiği ilçelerde coşku ile karşılanan, halktan büyük ilgi ve destek gören Güler’i Çatalpınar mitinginde dinleyenler arasında asırlık nine Gülbeyaz Abuz da vardı. Yaşamı boyunca 3 padişah, 13 Cumhurbaşkanı gören 113 yaşındaki Gülbeyaz Abuz, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler’i görmek için miting alanına geldi. Gülbeyaz nineyi elinde bayrak, boynunda kaşkolu ile miting alanında gören AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, otobüsten inerek onun yanına geldi. Yaşına rağmen gençlere taş çıkarırcasına miting sonuna kadar bekleyen Gülbeyaz ninenin elini öpen ve dualarını alan Güler, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda duygularını şöyle ifade etti:

“Bu dava; zamanın, mekânın ve makamın ötesindeki bir anlayışla, hırsını sevdasına, nefsini kalbine, öfkesini aşkına feda edenlerin davasıdır. Yaş kaç olursa olsun bu dava; muhabbettir, sevdadır, iştiyaktır, haktır. Çatalpınar mitingimizde yaşamı boyunca 3 padişah 12 Cumhurbaşkanı gören 113 yaşındaki Gülbeyaz Abuz teyzemizi görünce oldukça duygulandık. Pamuk ellerinden öptük, dualarını aldık. Mitingimiz boyunca bizi dinleme zahmetine katlanan Gülbeyaz teyzemizin büyük Türkiye davasına elinde bir bayrakla bile olsa destek vermesi bile bizi oldukça duygulandırdı, memnun etti. Allahtan kendisine uzun ömür vermesini diliyor, sağlık ve afiyet niyaz ediyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ