Ordu Haber – Ordu Times

HİLMİ GÜLER’DEN ÜNYELİ ÇOCUKLARA SU OYUN PARKURU MÜJDE

HİLMİ GÜLER’DEN ÜNYELİ ÇOCUKLARA SU OYUN PARKURU MÜJDE

Çektikleri video ile sosyal medya hesabı üzerinden kendine ulaşarak Ünye’ye su ve kumsal oyun parkuru isteyen çocukların talebine kayıtsız kalmayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Başkan amcanız size kurban olsun. Hemen çalışmalarını başlatıyorum” diyerek çocuklara müjde verdi.

“BAŞKAN AMCANIZ SİZE KURBAN OLSUN”

Yaz aylarında çocuklara alternatif bir aktivite imkânı sunmak ve onların ekip ruhunu güçlendirmek amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından Akyazı kumsalına kurulan su ve kumsal oyun parkurları çocuklar tarafından yoğun ilgi görüyor. Oyun parkurunda bulunan Ünyeli bir grup çocuk, video çekerek Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’den Ünye’ye de aynılarından yapmalarını istedi. Çocukların talebine sosyal medya üzerinden anında yanıt veren Başkan Güler, çocukların yüzünü güldürecek açıklama yaptı.

Videoda “Başkan amca su parkurundan ve oyun parkurundan Ünye’ye de yaptır ne olur ne olur” diyen çocuklar Başkan Güler’i de etiketleyerek Twitter hesabından paylaşım yaptılar. Çocukların isteğine anında yanıt veren Başkan Güler ise, “Başkan amcanız size kurban olsun. Hemen çalışmalarını başlatıyorum” diyerek müjdeyi verdi.

TWEET BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Başkan Güler’in çocukların isteğine gösterdiği duyarlılık vatandaşların da sempatisini kazandı. Atılan tweet kısa sürede sosyal medyada ilgi toplayarak etkileşim oranını yükseltti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ