Ordu Haber – Ordu Times

Hilmi Güler, Cumhurbaşkanımızı Coşkuyla Karşılayacağız

Hilmi Güler, Cumhurbaşkanımızı Coşkuyla Karşılayacağız
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 17 Ocak 2019
  • Hilmi Güler, Cumhurbaşkanımızı Coşkuyla Karşılayacağız için yorumlar kapalı
  • 247 KEZ OKUNDU

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimler için hazırlıklarını sürdürüyor.

Güler, 20 Ocak Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı ve ilçe Belediye Başkan adaylarının açıklanacağı programın ardından sahaya inmeye hazırlanıyor.
58., 59. ve 60. Hükümet döneminde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı yaptığı 7 yıllık dönemde Karadeniz-Akdeniz yolu, Çevre yolu, Topçam Barajı, Ordu Üniversitesi, ODÜ Tıp Fakültesi, Doğalgaz, Ordu-Giresun havalimanı, elektriklerin yeraltına alınması, Ünye içme suyu, Ordu sahil kordonu ve 19 Eylül stadının ışıklandırılması ve maraton tribününün kapatılması gibi projeleri gerçekleştirerek Ordu’nun makus talihini değiştiren Mehmet Hilmi Güler, sahaya iniş öncesi son detayları gözden geçiriyor. İlçe Belediye Başkan adaylarının açıklanmasıyla birlikte 19 İlçe AK Parti teşkilatlarıyla Ordu’yu karış karış gezmeye ve vatandaşlarla buluşmaya hazırlanan Güler, Ordu’yu yıldız şehir yapacak projeleri açıklayacak.
“YENİ DÖNEM İÇİN KOLLARI SIVADIK”
Yeni dönemde uygulayacakları projelerle Ordu’yu parlayan yıldız bir şehir haline getirmeyi planladıklarını belirten AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, özellikle ekonomik, sosyal, kültürel ve turizm alanlarında önemli yatırımlar yapacaklarını kaydederek, “Ordu’yu marka bir şehir yapmak için yola çıktık. Bizi izlemeye devam edin” mesajı verdi. Güler, “AK Parti Belediyeciliğinin temel özellikler olan, ayrıştıran değil, birleştiren, devletle vatandaşı buluşturan, planlama ile uygulamayı gerçekleştiren, hizmet ile toplumsal faydayı ön planda tutan, estetikle doğallığı buluşturan, teknoloji ve yenilikçiliği getiren, gençliği bilim ve sanatla bağdaştıran, sorunlara çözüm üreten, dayanışma ve huzuru sağlayan, Ordu ilimizin yıldız il olma yolunda yeni hizmetlerle tanışacağı bir belediyecilik için kolları sıvadık” dedi.
“SAYIN Cumhurbaşkanımızı Coşkuyla Karşılayacağız”
20 Ocak Pazar günü AK Parti Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu’ya geleceğini hatırlatan Güler, coşkulu bir karşılamaya hazırlandıklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 17 yılda 21. kez Ordu’ya geleceğini hatırlatan Güler, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Ordu iline karşı özel bir muhabbeti ve ilgisi var. Cumhurbaşkanımız Ordu’ya yapılan tüm hizmet ve yatırımları bizzat takip ederek gayret ve özveri göstermiş, Ordulu hemşerilerimizde her seçimde ona olan muhabbetini ve desteğini kendisinden esirgememiştir. 31 Mart seçimlerinde desteğini esirgemeyeceğine yürekten inanıyorum” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ