Ordu Haber – Ordu Times

HİLMİ GÜLER 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

HİLMİ GÜLER 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
  • GENEL / SİYASET
  • 09 Ocak 2019
  • HİLMİ GÜLER 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI için yorumlar kapalı
  • 167 KEZ OKUNDU

AK PARTİ ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET HİLMİ GÜLER:

ORDU BASINI KURTULUŞ SAVAŞI’NIN İLK GÜNLERİNDEN BU YANA ŞEHRİN EKONOMİK VE SOSYAL YÖNDEN İLERLEMESİNE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN PEKİŞMESİNDE ÖNEMLİ BİR MİSYON ÜSTLENMİŞ VE BU GÖREVİNİ BUGÜNE KADAR EKSİKSİZ YERİNE GETİRMİŞTİR

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili mesaj yayınladı. Güler mesajında, Ordu basınının Kurtuluş Savaşı’nın ilk günlerinden bu yana şehrin ekonomik ve sosyal yönden ilerlemesine, birlik ve beraberliğin pekişmesinde önemli bir misyon üstlendiğini ve bu görevini bugüne kadar eksiksiz yerine getirdiğini belirtti.

Güler mesajında, kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinen basının demokratik, şeffaf ve gelişmiş devletlerin önemli güçlerinden biri olduğuna dikkat çekti. Medya organlarının vatandaşlarımıza tüm gelişmeleri doğru aktarması, kamuoyunun bilgilenmesinde ve bilinçlenmesinde kilit bir rol oynadığını belirten Güler, internet ve sosyal medyanın günlük hayatın bir parçası haline geldiğini vurguladı.

Güler, “Günümüz medya teknolojilerindeki hızlı gelişme, yazılı ve görsel basının yanı sıra internet gazeteciliği ve sosyal medyanın etkinlik alanını genişletmiş, doğru ve tarafsız habercilik anlayışını her zamankinden daha önemli hale getirmiştir” dedi.

Ordu basınının Anadolu basınında önemli bir görev üstlendiğine dikkat çeken Güler, “Ordu basını Kurtuluş Savaşı’nın ilk günlerinden bu yana şehrin ekonomik ve sosyal yönden ilerlemesine, birlik ve beraberliğimizin pekişmesinde önemli bir misyon üstlenmiş ve bu görevini bugüne kadar eksiksiz yerine getirmiştir. Bu duygu ve düşünceler eşliğinde son derece zor şartlar içerisinde hayatları pahasına görevlerini yerine getirmekte olan gazetecilere takdirlerimi belirtiyor, medya mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, kendilerine başarılar diliyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ