Ordu Haber – Ordu Times Ordunun Haber Zamanı

DOKTOR ALİ AYGÜN, KORONAYI YENDİ

DOKTOR ALİ AYGÜN, KORONAYI YENDİ
  • GÜNCEL
  • 03 Şubat 2021
  • DOKTOR ALİ AYGÜN, KORONAYI YENDİ için yorumlar kapalı
  • 1.314 KEZ OKUNDU

Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur, Covid-19 tedavisi gören ve hastalığı yenen meslektaşı Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis Ana Bilim Dalı Başkanı Dr. Öğrt. Üyesi Ali Aygün’ü Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli, meslektaşları tarafından sevilen ve çalışkan kimliği ile bilinen Acil Servis Ana Bilim Dalı Başkanı Dr. Öğrt. Üyesi Ali Aygün yaklaşık 10 gün tedavi gören Covid-19 hastasından virüs alarak Covid-19’a yakalandı. Hemen tedavi altına alınan Aygün, durumunun ağırlaşması sonrası Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesine sevk edilerek yoğun bakıma alındı. Uzun bir süre yoğun bakımda tedavi gören Aygün, tedaviye olumlu cevap vererek Covid-19’u yenmeyi başardı.

Uzun süren tedavi sürecinin ardından servise alınan Aygün’e ilk ziyaret görev yaptığı Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur’dan geldi. Tedavi sürecini de yakından takip eden Başhekim Timur, geçmiş olsun dileklerini ileterek Aygün’ün sağlık durumu ile ilgili doktorlardan bilgi aldı.

BAŞHEKİM TİMUR: “MESLEKTAŞIMIZ ZORLU GEÇEN TEDAVİNİN ARDINDAN COVİD-19’U YENDİ”

Meslektaşlarının sağlığının iyiye gitmesiyle büyük mutluluk yaşadıklarını ifade eden Başhekim Timur, “Hastanemizin değerli doktorlarından Acil Servis Ana Bilim Dalı Başkanı Dr. Öğrt. Üyesi Ali Aygün hastanemizde tedavi gören bir hastası ile teması sonrası Covid-19’a yakalandı. Gerçekten onun içinde bizim içinde zorlu bir tedavi süreci yaşadık. Meslektaşımız yoğun geçen tedavi sürecinin ardından servise alındı ve sağlık durumu daha iyiye gidiyor. Canla başla çalışan tüm meslektaşlarımıza görevlerinde kolaylıklar diliyorum. Tüm vatandaşlarımızın da alınan tedbirlere uymasını rica ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ