Ordu Haber – Ordu Times

ALTINORDU’DA ARAÇLAR DEZENFEKTE İSTASYONUNDA DEZENFEKTE EDİLİYOR

ALTINORDU’DA ARAÇLAR DEZENFEKTE İSTASYONUNDA DEZENFEKTE EDİLİYOR
  • ORDU HABERLERİ
  • 07 Ocak 2021
  • ALTINORDU’DA ARAÇLAR DEZENFEKTE İSTASYONUNDA DEZENFEKTE EDİLİYOR için yorumlar kapalı
  • 304 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi pandemi süreci ile birlikte vatandaşların hizmetine sunduğu Araç Dezenfekte İstasyonu sayesinde binlerce araç dezenfekte edildi.

Koronavirüs ile mücadelesini aralıksız sürdüren Altınordu Belediyesi, Akyazı Sahilinde kurduğu Araç Dezenfekte İstasyonu ile araçların dezenfekte işlemi gerçekleştiriliyor. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği istasyonda her gün yüzlerce araç ücretsiz dezenfekte ediliyor.

BİZİM İÇİN VATANDAŞLARIMIZIN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ

Koronavirüse karşı araçlardaki riski azaltmaya yönelik çalışmaları sürdürdüklerinin altını çizen Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli.  Toplum sağlığı açısından bütün ulaşım araçlarının düzenli aralıklarla dezenfekte edilmesi gerekiyor. Toplum sağlığını korumak adına yaptığımız çalışmalarımızdan birisi de ücretsiz olarak sunduğumuz araç dezenfekte hizmetidir. Tüm araç sahiplerini ve sürücülerimizi araç dezenfekte istasyonumuza davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

ARAÇ SAHİPLERİNDEN BAŞKAN TÖREN’E TEŞEKKÜR

Altınordu Belediyesi Araç Dezenfekte İstasyonu’nda araçlarını ücretsiz dezenfekte eden vatandaşlar, uygulamadan dolayı Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkür ettiler.

Altınordu Belediyesi tarafından Akyazı sahilinde kurulan ve Pazar günü hariç haftanın 6 günü 13.00.17.00 saatleri arasında hizmet veren istasyonda tüm araçlar ücretsiz dezenfekte ediliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ