Ordu Haber – Ordu Times

ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN ATM’LERE DEZENFEKTAN

ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN ATM’LERE DEZENFEKTAN
  • GENEL / GÜNDEM
  • 01 Nisan 2020
  • ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN ATM’LERE DEZENFEKTAN için yorumlar kapalı
  • 705 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi Koronavirüs (COVİD-19) salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında şehirde bulunan banka ATM’lerine ve toplu yaşam alanlarına dezenfektan yerleştirdi.

Koronavirüs salgınının ilk ortaya çıktığı andan itibaren aldığı önlemlerle sahada olan Altınordu Belediyesi COVİD-19 tedbirlerini sıkılaştırıyor. Şehrin dört bir yanında yürüttüğü hijyen seferberliği başta olmak üzere uygulamaya koyduğu birçok tedbirin yanı sıra sosyal yönlü çalışmalar da gerçekleştiren Altınordu Belediyesi bu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Altınordu Belediyesi’ne bağlı ekipler şehirde bulunan ve vatandaşların sıklıkla kullandığı, virüs yayılımının kolay olabileceği banka ATM’lerine ve toplu yaşam alanlarına el dezenfektanları yerleştirdi.

UYARI LEVHALARI ASILIYOR

DARILMAK YOK! HALK SAĞLIĞI İÇİN BİR SÜRE TOKALAŞMIYORUZ!

Asılan tüm dezenfektanların üzerine ‘DARILMAK YOK! HALK SAĞLIĞI İÇİN BİR SÜRE TOKALAŞMIYORUZ! Sosyal Mesafeyi koruyalım Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz’ yazılı uyarı levhası konuldu. Altınordu Belediyesi ekipleri de işlem yapmak için ATM’lere gelen vatandaşlara, işlem öncesi ve sonrası ellerini dezenfekte etmeleri konusunda uyarıda bulundu.

VATANDAŞLAR UYGULAMADAN MEMNUN

Aciliyetleri dolayısıyla ATM’lerdeki iş ve işlemlerini yapan vatandaşlar ise yapılan uygulamanın önemine vurgu yaptı. Hayata geçirilen hizmetin insan sağlığı için çok önemli olduğunu belirten vatandaşlar Altınordu Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ