Ordu Haber – Ordu Times

ALTINORDU BELEDİYESİ VATANDAŞLARA CANLI ÇİÇEK DAĞITTI

ALTINORDU BELEDİYESİ VATANDAŞLARA CANLI ÇİÇEK DAĞITTI
  • GÜNDEM
  • 14 Mayıs 2020
  • ALTINORDU BELEDİYESİ VATANDAŞLARA CANLI ÇİÇEK DAĞITTI için yorumlar kapalı
  • 643 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi yeni normale dönüş sürecini ‘bir çiçekle’ başlattı.

Koronavirüs vakalarının Türkiye’de görülmeye başlamasının ardından salgınla mücadelesine başlayan Altınordu Belediyesi bu kapsamdaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Tedbiri elden bırakmayan Altınordu Belediyesi mevcut kuralların uygulanması hususunda da üzerine düşen sorumluluğu yerine getiriyor.

Koronavirüs salgınında vaka ve vefat sayılarının azalmasının ardından yeni normale dönüş tedbirleri uygulanmaya başlandı. Altınordu Belediyesi de yeni normale dönüş sürecini bir çiçekle başlattı.

‘Yeni Normale Bir Çiçekle Başlıyoruz’ adıyla bir etkinlik düzenleyen Altınordu Belediyesi sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde Köprübaşı Meydanında kurulan stantta vatandaşlara rengarenk çiçekler dağıttı.

VATANDAŞLAR, HAYATINDA ÇİÇEKLER GİBİ YENİDEN YEŞERMESİ TEMENNİSİNDE BULUNUYOR

Yeni normale dönüş sürecini çiçek dağıtarak başlatan Altınordu Belediyesi, yaptığı uygulama ile vatandaşların beğenisini topluyor. Aldıkları çiçekleri hemen toprakla buluşturacaklarını ifade eden vatandaşlar ise duygu ve düşüncelerini paylaştıkları konuşmalarında, hayatın çiçekler gibi yeniden yeşermesi temennisinde bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ