Ordu Haber – Ordu Times

ALTINORDU AŞKIN TÖREN’İ BAĞRINA BASTI

ALTINORDU AŞKIN TÖREN’İ BAĞRINA BASTI

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerde halkın teveccühü ile Altınordu Belediye Başkanı seçilen Aşkın Tören teşekkür için Altınordu sokaklarındaydı. Halkın bağrına bastığı Başkan Tören hem tebrikleri kabul etti hem de hayır duaları aldı.

Yerel seçimlerde sandıkta oy kullanan seçmenin yarısından fazlasının oyuyla Altınordu Belediye Başkanı seçilen Aşkın Tören teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Altınordu sokaklarını karış karış gezen Aşkın Tören’e aynı seçim sürecinde olduğu gibi ilgi oldukça yoğun oldu. Altınordulular Aşkın Tören’i bağırlarına bastılar. Kimi Tören’e dua etti, kimi de yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni etti. Esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Aşkın Tören bol kazanç diledi, tebrikleri de kabul etti.

Ziyaretlerin ardından değerlendirmelerde bulunan Aşkın Tören seçimlerin artık geride kaldığını ve zamanın icraat zamanı olduğunu söyledi. Klasik Belediyeciliğin ötesinde vizyon belediyeciliği hedeflerine ulaşacaklarını kaydeden Başkan Tören, “İnsanımızı daha mutlu bir şehirde yaşatmak adına atılması gereken adımlarla ilgili hazırlıklarımızı yatırım programına koyup, orta ve uzun vadede bu şehri vizyonu dünya kenti olan bir şehir haline dönüştürmek istiyoruz” dedi.

Altınorduluların kendisine gösterdiği yoğun ve sıcak ilgi ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Tören, “ Biz bu şehri akılla, adaletle, ahlakla, nezaketle, zerafetle yöneteceğiz dedim ve bugün sokakta gördüğümüz ilgi, teveccüh, heyecan ve dua bu beklentinin aslında şehrimizin insanımızın gönlünde mayalandığının işaretidir. Kimseyi dışarıda bırakmadan, ayrıştırıcı dilden uzak şehrimizin huzuru için mutluluğu için ve yaşanabilir şehircilik anlayışı ilkelerinden sapmadan bu şehrin geleceğini inşa edeceğiz. Sokakta 7’den 77’sine gördüğümüz ilgi, takdir ve mutluluk hakikaten bizi tekrar mutlu etti. Sonuçların şehrimiz için hayır getirmesini temenni ediyorum. Artık işimiz gücümüz Altınordu” dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ