Ordu Haber – Ordu Times

YENİ VALİ HIZLI BAŞLADI.

YENİ VALİ HIZLI BAŞLADI.
  • GÜNCEL / GÜNDEM
  • 23 Haziran 2020
  • YENİ VALİ HIZLI BAŞLADI. için yorumlar kapalı
  • 659 KEZ OKUNDU

Tunceli Valisi iken Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Ordu Valiliği görevine atanan Tuncay SONEL iki gündür Ordu’ya geziyor, tanımaya çalışıyor.
Vali SONEL bugün de Ordu medyasıyla buluştu. Toplantıya Ordu genelinde mesleğini icra etmeye çalışan medya mensupları katıldılar.
Vali SONEL Ordu’ya çıtayı yükseltmek adına geldiklerini ve kapılarının Ordulu her vatandaşa açık olacağını, sürekli arazide olacaklarını dile getirdi.
Ekonomiden spora, eğitimden sağlığa Ordu’nun her türlü sorunuyla yakından ilgileceklerini ve şehri şehrin idarecileriyle, milletvekilleriyle birlikte yöneteceklerini söyleyen SONEL Ordu’nun ekonomik anlamda gelişmesi adına turizmi ön plana çıkaracaklarını kaydetti.
Covid -19 salgının da değinen Vali Tuncay SONEL tedbiri elden bırakmamak gerektiğini maske takma kuralına sa herkesin uymadığı zorunluluk olduğunu belirtti.
Basın mensuplarının sorularını da cevaplandıran Vali SONEL “Ben Adanalıyım, Adana Demir Sporluyum. Ama şimdi Ordu Valisiyim. Dolaysıyla artık Orduluyum ve Ordusporluyum.” diyerek toplantıyı tamamladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ