escort antalya
Ferid NAZMİ
Ferid  NAZMİ
01 Şubat 2016 Pazartesi
feridnazmi@gmail.com
Kürkçü Dükkânı

Aylar oldu yazmayalı. İş güç, hastalıklar, seyahatler…daha neler neler engel oldu yazmama. Özledim sözcükleri sıraya sokmayı, dertlerimi paylaşmayı.

Çok şükür fırsatını buldum. Aldım kalemi elime. Yazmaya başladım. Konu da aramadım hiç. Aklımdan, gönlümden, dilimden ne gelirse serdim önünüze.
Yazamadığım bu süreçte fikri yönden birçok değişikliklere maruz kaldım. Eskisi gibi sabit fikirli değilim çoğu konuda. Fanatik taraflarımı törpüledim. Siyaset, sanat, spor vb. konularda daha farklı bir dünyaya açtım kapılarımı.
Daha özgür hissediyorum artık kendimi, daha rahatım. Partilerin, sendikaların, siyaset dünyasının statikocu, baskıcı, hep banacı ortamından uzaklaştıkça, insani ve vicdani taraflarıma yeniden kavuştum.
Bu süreçte anladım ki saplantılı fikirler, danışıklı döğüşler, köşe kapmacalar yoruyor insan olanı. Saygı, sevgi, doğruluk hasreti sarıyor benliği.
Bundan sonraki süreçte yazılarımda insani değerlere daha fazla yer vererek bir nevi topluma hizmet görevi ifa edeceğim. Ordu’ya böylelikle daha faydalı olacağımı düşünüyorum.
Kürkçü dükkânına dönüşüm hayırlı olur inşallah. Allah bir daha ayırmasın.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

REKLAM
REKLAM