Ordu Haber – Ordu Times

VALİ YAVUZ’DAN, BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM KAMPANYASINA DESTEK ÇAĞRISI

VALİ YAVUZ’DAN, BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM KAMPANYASINA DESTEK ÇAĞRISI
  • GENEL / GÜNCEL
  • 08 Nisan 2020
  • VALİ YAVUZ’DAN, BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM KAMPANYASINA DESTEK ÇAĞRISI için yorumlar kapalı
  • 582 KEZ OKUNDU

 

Vali Yavuz, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” İsimli Milli Dayanışma Kampanyasına Destek İstedi

Vali Seddar Yavuz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından ’’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’’ sloganıyla milli dayanışma kampanyasının başlatıldığını hatırlatarak, “Tamamen gönüllülük esasına göre ’Biz Bize Yeteriz Türkiye’ diyerek, iş insanlarımız, kamu personellerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve hayırsever Orduluların katkılarını bekliyoruz” dedi.
Vali Seddar Yavuz, “Tüm Dünyayı etkisi altına alan Korona virüs Covid-19 salgınının ülkemizde ve ilimizde etkilerini en aza indirmeye yönelik çok sayıda tedbir alınmış ve alınmaya devam etmektedir. Yürütülen bu mücadelede en önemli görev ve destek vatandaşlarımızın bilinçli bir şekilde tedbirlere uyması olacaktır. Türk Milleti, her zaman ve her durumda birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygusuyla kenetlenerek zoru başardığını, her zorluğun üstesinden geldiğini göstermiştir. Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Gün, dayanışma günüdür. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından ’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ sloganıyla Milli Dayanışma Kampanyası başlatılmıştır. Korona virüs salgını nedeniyle işini kaybeden veya temel ihtiyaçlarını karşılayacak gelir imkanı bulamayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla, tamamen gönüllülük esasına göre ’Biz Bize Yeteriz Türkiye’ diyerek, iş insanlarımız, kamu personellerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve Hayırsever hemşerilerimizin katkılarını bekliyoruz. Ben de bu anlamlı kampanyaya bir maaşımı bağışlayarak katkıda bulunuyorum” diye konuştu.
Vali Yavuz, kampanyaya ’’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’’ hesap numaralarına bağışta bulunulabileceği gibi KORONA yazarak 8119’a SMS göndererek de 10 TL bağış yapılabileceğini sözlerine ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ