Ordu Haber – Ordu Times

VALİ YAVUZ VE MİLLETVEKİLİ YEDİYILDIZ BAŞKAN TEKİNTAŞ’I ZİYARET ETTİ

VALİ YAVUZ VE MİLLETVEKİLİ YEDİYILDIZ BAŞKAN TEKİNTAŞ’I ZİYARET ETTİ
  • GENEL / SİYASET
  • 26 Eylül 2018
  • VALİ YAVUZ VE MİLLETVEKİLİ YEDİYILDIZ BAŞKAN TEKİNTAŞ’I ZİYARET ETTİ için yorumlar kapalı
  • 475 KEZ OKUNDU

Ordu Valisi Seddar Yavuz ve Ak Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

BAŞARMANIN HUZURU İLE HALKIMIZA HESAP VEREBİLİRİZ

Başkan Tekintaş, Vali Seddar Yavuz ve Ak Parti Milletvekili Şenel Yediyıldız’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti, “İnanıyorum ki el birliğiyle gerek milletvekillerimiz gerek valimiz gerekse yerel yönetimler pek çok işi birlikte başarabiliriz. Başarmanın huzuru ile inşallah halkımıza başlattığımız hizmet döneminin hesabını kolayca verebiliriz” şeklinde konuştu.

VALİ YAVUZ, “BU DÖNEMİN HAYIRLI İŞLER YAPILACAĞI BİR DÖNEM OLMASINI DİLİYORUM”

Ordu Valisi Seddar Yavuz yeni görevinden dolayı Başkan Engin Tekintaş’ı tebrik ederek, “Yeni göreviniz size, ailenize ve Ordumuza hayırlı uğurlu olsun. Yapacağınız tüm hizmetlerden dolayı sizi canı gönülden destekleyeceğimizi ve her zaman gerekli katkıyı sunacağımızı belirtmek istiyorum. Bu vesileyle bu şehre hizmet etmiş olan sizden önceki ve diğer Belediye Başkanlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni dönemde hayırlı hizmetlerin yapıldığı başarılı bir dönem olmasını diliyorum” dedi.

MİLLETVEKİLİ YEDİYILDIZ, “ASIL OLAN HALKA HİZMET ETMEKTİR”

Ak Parti Milletvekili Şenel Yediyıldız da Başkan Engin Tekintaş’ı tebrik ederek, “Yeni görevinizi tebrik ediyor ve hayırlı olmasını diliyorum. Asıl olan halka hizmet etmektir ve geçmişte olduğu gibi çalışmalarımız bugünde devam edecektir. Geçmişte ve şimdiki süreçte hizmet eden herkese teşekkür ediyor başarılanın devamını diliyorum” ifadelerinin kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ