Ordu Haber – Ordu Times

TMVFL MİLLİ KARMASI ÜNYE’DE HAZIRLIK KAMPI YAPTI

TMVFL MİLLİ KARMASI ÜNYE’DE HAZIRLIK KAMPI YAPTI
  • GENEL / SPOR
  • 01 Ağustos 2018
  • TMVFL MİLLİ KARMASI ÜNYE’DE HAZIRLIK KAMPI YAPTI için yorumlar kapalı
  • 236 KEZ OKUNDU

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu 2017-2018 Futbol liginde oynamış oyunculardan oluşan TMVFL Milli Karması hafta sonunda Ordu ve Ünye’deki kamp sona erdi.

Ünye Belediyesi’nin 19 senedir düzenlemiş olduğu Uluslararası Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında TMVFL Milli Karması 28 Temmuz Cumartesi ve 29 Temmuz Pazar günü maçlar yaptı.

TMVFL Milli Karması Ordu Şöhretler Karması ile Ordu Şehir Stadı’nda karşılaştı ve maç TV52’den canlı olarak yayınlandı.

TMVFL Milli Karması Plaj Futbol Müsabakası için Ünye Veteranlar ile Ünye Belediyesi Plaj 4 sahasında gösteri karşılaşması yaptı. Karşılaşma TRT SPOR ve ALTAŞ TV’den canlı olarak yayınlandı.

Ayrıca pazar günü TMVFL Milli Karması Ünye Veteranlar ile Ünye Şehir Stadı’nda karşı karşıya geldi ve maç ALTAŞ TV’den canlı olarak yayınlandı.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Başkanı Kenan Gürsu hazırlık karşılaşmaları ve kampı değerlendirdi. Gürsu: “TMVFL Milli Karması kurulduğu günden bugüne kadar birçok maç yaptı ve yapmaya da devam edecek. Amacımız TMVFL Milli Karması olarak her organizasyon ve turnuvada fair play ve dostluk çerçevesinde karşılaşmalar yapmak. TMVFL Milli Karması içerisinde yer alan ve alacak oyuncu sayısını geniş ve kaliteli olarak yapılandırabilmek. Bunun içinde aramıza katılan yeni oyuncuların sayısını bu kamp döneminde fazla tuttuk. Hem oyuncularımızın saha içinde ki performansını hem de saha dışında ki örnek profesyonelliğini görme fırsatı yakalamış olduk. TMVFL Milli Karması olarak her zaman ligimizde ki en iyi en üst seviyede sporcularla ülkemizi ulusal ve uluslararası alanda başarıyla temsil edebilmek. Ordu ve Ünye kampımızda oldukça faydalı ve verimli geçti. Bizleri ağırlayan İlhan Şimşek’e, Murat Ülgen’e, maçlarda bizleri yalnız bırakmayan ve her türlü desteği sağlayan Ünye Kaymakamı Sayın Ümit Hüseyin Güney’e ve Ünye Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çamyar’a teşekkür ederim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ