Ordu Haber – Ordu Times

ORDU’NUN TURİZM POTANSİYELİ KÖRFEZ ÜLKELERİNE TANITILACAK

ORDU’NUN TURİZM POTANSİYELİ KÖRFEZ ÜLKELERİNE TANITILACAK
  • TURİZM
  • 23 Ekim 2020
  • ORDU’NUN TURİZM POTANSİYELİ KÖRFEZ ÜLKELERİNE TANITILACAK için yorumlar kapalı
  • 191 KEZ OKUNDU

Ordu Valisi Tuncay Sonel’in girişimleriyle Ordu’nun turizm potansiyeli Körfez ülkelerinin seyahat acenteleri, iş insanları ve sosyal medya fenomenlerine tanıtılacak.

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA)’nın dönem başkanlığını yürüten Vali Tuncay Sonel’in talebi üzerine DOKA’nın destekleriyle 9 Körfez ülkesinden 24 kişiden oluşan ve içlerinde seyahat acentesi sahibi, iş insanı ve sosyal medya fenomeni olan heyete, ilimizin tanıtımı yapılacak.

Bu sabah saatlerinde 9 farklı Körfez ülkesinden Ordu’ya gelecek olan 24 kişilik heyete, ilimizi tanıtmak amacıyla 4 günlük gezi programı düzenlendi.

23.1p.2020 Cuma günü (bugün) tekne turu ile başlayacak gezi programı, 24.10.2020 Cumartesi günü Kabadüz/Çambaşı Yaylası gezisi, 25.10.2020 Pazar günü Gölköy-Aybastı-Kabataş ilçeleri gezisi, 26.10.2020 Pazartesi günü Perşembe, Fatsa ve Ünye ilçeleri gezisi ile devam edecek.

Körfez ülkelerinden gelen seyahat acenteleri sahipleri, iş insanları ve sosyal medya fenomenlerinden oluşan 24 kişilik ekip, 27.10.2020 Salı günü ilimizden ayrılarak, ülkelerine dönecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ