Ordu Haber – Ordu Times

ORDU’DA TARIM VE İNSAN KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

ORDU’DA TARIM VE İNSAN KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI
  • TARIM
  • 16 Kasım 2020
  • ORDU’DA TARIM VE İNSAN KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI için yorumlar kapalı
  • 208 KEZ OKUNDU

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Denizbank işbirliğiyle her yıl toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini sağlamak amacıyla “Tarım ve İnsan” konulu fotoğraf yarışması düzenlenmektedir. Bu kapsamda 2019 yılında 11. si düzenlenen “Tarım ve İnsan” konulu fotoğraf yarışması sonucunda sergilenmeye değer bulunan eserlerin sergi açılışı pandemi kurallarına uygun bir şekilde Altınordu İlçemizde bulunan Novada Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirildi. Açılışa Vali Yardımcısı Ekrem BALLI, İl Müdürü Kemal YILMAZ, İl Müdür Yardımcısı Ersin SOYDAN, şube müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

2009 yılından itibaren düzenlenen ve kamuoyunda yoğun ilgi gören “Tarım ve İnsan” konulu fotoğraf yarışması 2019 yılında “Genel”, “Çiftçi”, “Öğrenci”, “Tarım ve Orman Bakanlığı Çalışanları”, “DenizBank Çalışanları” ve bu yılki ana teması “Su” olmak üzere toplam 6 kategoride gerçekleştirilmiştir. 2019 yılında yarışmaya toplam 1802 katılımcı 7292 eserle katılmıştır. Yarışma sonucunda 18 eser ödül alırken, 120 eserde katolog ve sergileme için seçilmiştir.

İlimizde sergilenecek eserler 13-15 Kasım 2020 tarihleri arasında Novada Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek olup, tüm halkımız davetlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ