Ordu Haber – Ordu Times

Ordu’da içme suyu çalışmalarını Devam Ediyor

Ordu’da içme suyu çalışmalarını Devam Ediyor
  • EKONOMİ / GENEL
  • 16 Ekim 2018
  • Ordu’da içme suyu çalışmalarını Devam Ediyor için yorumlar kapalı
  • 512 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), Ulubey ilçesi Fındıklı ve Doğulu Mahallelerindeki içme suyu çalışmalarını sürdürüyor.

Bölgede düzenli çalışan içme suyu sistemi inşa etmek için hummalı bir çalışma yürüten ekipler, 6 bin metrelik içme suyu şebeke hattı çalışmalarını tamamlarken, ev ve ek bağlantı hattı çalışmalarına da devam ediyor.

SU İHTİYACI LOKAL KAYNAKLARLA GİDERİLİYORDU

Ordu genelinde içme suyu çalışmalarını sürdüren OSKİ Genel Müdürlüğü, Ulubey ilçesine bağlı Doğulu ve Fındıklı Mahallelerinin içme suyu sorunlarını çözmek için çalışmalara başladı.

Bugüne kadar içme suyu ihtiyacını lokal kaynaklardan gideren mahalle sakinlerinin yaşadığı sorunu ortadan kaldırmak için hummalı bir çalışma yürüten ekipler, 6 bin metrelik ana içme suyu şebeke hattını tamamladı.

YOL GÜZERGÂHINDAKİ HATLARIN ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Önceliği asfalt programında yer alan yol güzergâhlarına veren ekipler ev bağlantıları ve ek bağlantı hatlarındaki çalışmalarını ise sürdürüyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Ulubey İçme Suyu Arıtma Tesisinde işlem görerek temizlenecek içme suyu, Doğulu ve Fındıklı Mahalle sakinlerinin hizmetine sunulmuş olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ