Ordu Haber – Ordu Times

Ordu Protokolü Personellerle Bayramlaştı

Ordu Protokolü Personellerle Bayramlaştı
  • GENEL / ORDU HABERLERİ
  • 17 Ağustos 2018
  • Ordu Protokolü Personellerle Bayramlaştı için yorumlar kapalı
  • 288 KEZ OKUNDU

Vali Yavuz, Personellerle Bayramlaştı

ali Seddar Yavuz, Kurban  Bayramı öncesinde Vali Yardımcıları ve Hükümet Konağında görev yapan İçişleri Bakanlığı birim müdürleri ve personeli ile bayramlaştı.

Valilik Makamında gerçekleştirilen bayramlaşma merasimine, Vali Yardımcıları Ekrem Yaman, Ekrem Ballı, Adem Öztürk, Hukuk Müşaviri Yakup Tat ile Valilik birim müdürleri ve personelleri katıldı.

Valilik birim müdürleri ve personeli ile tek tek tokalaşarak Kurban  Bayramlarını kutlayan Vali Yavuz, Bayramların; Milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kardeşlik ve dostluğun en sıcak şekilde hissedilmesine, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp, sergilenmesine, saygı ve sevgi temelinde insanların dayanışmasına vesile olan müstesna günler olduğunu belirterek, herkesin huzur, sağlık ve mutluluk içinde nice  bayramlar  geçirmeleri temennisinde bulundu.

BAŞKAN YILMAZ, PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Kurban Bayramı öncesi son iş gününde Büyükşehir Belediyesi merkez yerleşkesi ve Durugöl yerleşkesinde görev yapan belediye personeliyle bayramlaştı.

Başkan Enver Yılmaz, Genel Sekreter Bülent Civelek, Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olgun ve OSKİ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkan ile birlikte tüm personelle tek tek el sıkışarak hepsinin bayramını tebrik etti. Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve personellerin yer aldığı bayramlaşma programında Başkan Yılmaz, çalışanlara hitaben kısa bir konuşma yaptı.

Büyükşehir Belediyesi personelinin bayramını tebrik eden Başkan Enver Yılmaz, “Siz değerli mesai arkadaşlarımızı 8 Ağustos’ta yaşanan sel felaketinde gösterdiği özverili çalışmadan ötürü can-ı gönülden kutluyorum. 7 ilçemizde yaklaşık 165 milyon TL’lik hasara ve bir vatandaşımızın hayatını kaybetmesine sebep olan, son yılların en büyük sel afetinde 365 iş makinesi ve yaklaşık 600’ün üzerindeki çalışanımızla birlikte can kayıplarının önlenmesi konusunda en üst seviyede tedbirlerimizi aldık. Hasarların biran önce giderilmesi ve halkımızın mağduriyetinin daha uzun sürmemesi için elinizden gelen gayreti gösterdiğiniz için siz değerli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah bu tür afetleri bir daha yaşamayız” dedi.

Büyükşehir Belediyesinin vizyon ve vitrin projeleri hayata geçirdi,

Başkan Engin Tekintaş, Personelle Bayramlaştı

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Kurban Bayramı öncesi belediye çalışanları ile bayramlaşarak aileleri ve sevdikleriyle birlikte nice güzel bayramlar geçirmeleri temennisinde bulundu.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, her yıl olduğu gibi bu bayramdan önce de belediye personeli ile bayramlaştı. Başkan Tekintaş, Altınordu Belediyesi Karapınar ve Şirinevler Mahallelerinde bulunan hizmet birimleri ile Belediye Hizmet Binasında görev yapan personeller ile tek tek bayramlaştı.

Altınordu Belediyesi Başkan Yardımcılarının da eşlik ettiği bayramlaşma ziyaretlerinde belediye çalışanlarıyla sohbet eden Başkan Engin Tekintaş “Altınordu’ya hizmet için büyük bir özveri ile çalışan mesai arkadaşlarımın mübarek Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

Bütün birimleri gezerek çalışanlarla tek tek bayramlaşıp sohbet eden Başkan Tekintaş, “Altınordu’nun son yılların en büyük yükselişi ile altın çağını yaşarken bu hizmetlerin arkasında gece gündüz demeden canla başla çalışan belediyemizin personelleri var. Tüm mesai arkadaşlarımıza yaptıkları ve bundan sonra yapacakları çalışmalar için teşekkür ediyor, bu birlik ve beraberliğimizin devamını temenni ediyorum. Bu vesileyle Altınordu’ya hizmet için büyük bir özveri ile çalışan mesai arkadaşlarımın mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum” şeklinde konuştu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ