Ordu Haber – Ordu Times

ORDU MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ VARGELOĞLU GÖLKÖY’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

ORDU MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ VARGELOĞLU GÖLKÖY’DE İNCELEMELERDE BULUNDU
  • EĞİTİM
  • 24 Eylül 2020
  • ORDU MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ VARGELOĞLU GÖLKÖY’DE İNCELEMELERDE BULUNDU için yorumlar kapalı
  • 745 KEZ OKUNDU

İlçe, okul ve kurum ziyaretlerini sürdüren İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde görmeye devam ederken, 2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte Gölköy ilçesini ziyaret ederek, ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri, onarım ve tadilat çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, beraberinde İl Millî Eğitim Şube Müdürü Cevat Bingöl ile gerçekleştirdiği Gölköy ilçe ziyaretinde eğitim yatırımlarımız, okulların fiziki ve eğitim durumu ile ilgili yerinde incelemelerde bulundu. İlçe Millî Eğitim Müdürü Özgür Devrim Çelenk’in hazır bulunduğu ilçe ziyaretinde ilçede yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi alarak, değerlendirmelerde bulunan Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, okul müdürlerinden ve idarecilerden yapılan ve planlanan onarım, tadilat çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Okul ziyaretlerinde, yapılması gerekenlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, deprem tahkiki sonrası yıkım kararı verilen okullarda incelemelerde bulunarak planlanan çalışmalarla ilgili bilgilendirme yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ