Ordu Haber – Ordu Times

ORDU ALTINORDU MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A ZİYARE

ORDU ALTINORDU MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A ZİYARE
  • GENEL / SİYASET
  • 13 Ekim 2018
  • ORDU ALTINORDU MUHTARLAR DERNEĞİNDEN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A ZİYARE için yorumlar kapalı
  • 545 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Temel ve beraberindekileri ağırladı.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu belirten Başkan Tekintaş, “İnanıyorum ki güç birliği, iş birliği ve el birliği ile hizmet kervanımıza devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “HİZMET KERVANININ İLERLEMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ”

Büyükşehir Belediyesi olarak muhtarlarla birlikte hizmet kervanını yürütmeye devam edeceklerini ifade ederek, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak sizleri burada ağırlamak bizler için büyük bir mutluluk. Yapacağımız istişare ile Altınordu’nun Büyükşehir hizmetleri açısından hangi aşamada olduğunu değerlendireceğiz. İnanıyorum ki güç birliği, iş birliği ve el birliği ile 4,5 yıldır sürdürdüğümüz hizmet kervanının bundan sonraki süreçte de aksamadan ilerlemesini sağlayacağız. Bu zamana kadar yaptığımız hizmetlerin milletimiz tarafından doğru anlaşıldığına ve onların duasını aldığımıza inancımız tam. Bu zamana kadar bizimle birlikte yol aldığınız ve bundan sonra da desteğinizi sürdüreceğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞKAN YAŞAR TEMEL,“BAŞKAN TEKİNTAŞ MUHTARLARI KENDİSİNE SAMİMİ BİR ÇALIŞMA ARKADAŞI OLARAK GÖRÜYOR ”

Ordu Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Temel ise Başkan Tekintaş’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “Başkan Engin Tekintaş’ın dava adamlığından ödün vermeden yaptığı hizmetlerin bilincindeyiz. Bugüne kadar yaptığı bütün görevlerde şehrimize önemli katkılar sundu. Bundan sonrada Ordumuz adına güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz. Muhtarları kendisine samimi bir çalışma arkadaşı olarak gördüğünü biliyoruz. Bundan sonrasında ise Ordu’nun 19 ilçesindeki bütün muhtarlara da aynı samimiyetle ve hiçbir ayrım yapmadan bakacağından kuşkumuz yok. Biz siyaset değil samimiyet için buradayız. Başkanımıza bundan sonraki bütün süreçte ve yapacağı bütün görevlerde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ