Ordu Haber – Ordu Times

Ordu 10. Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğal Gaz Fuarı Açıldı

Ordu 10. Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğal Gaz Fuarı Açıldı
  • EKONOMİ / GENEL
  • 30 Haziran 2018
  • Ordu 10. Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğal Gaz Fuarı Açıldı için yorumlar kapalı
  • 267 KEZ OKUNDU

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ege Fuarcılık tarafından organize edilen ve üç fuardan ilki olan 10. Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğal Gaz İhtisas Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Düzenlenen törenle Orduluların ziyaretine açılan fuarda konuşma yapan Başkan Enver Yılmaz, “Bir yılda 3 fuar yapmak Ordu gibi yeni gelişen illerin katma değeri açısından çok önemli. Biz de Büyükşehir olarak buna katkı ve destek vereceğiz” dedi.

BAŞKAN YILMAZ, “BİR YILDA ÜÇ FUAR YAPMAK İLİMİZİN KATMA DEĞERİ AÇISINDAN ÖNEMLİ”

Fuarın açılışı öncesi konuşan Başkan Yılmaz, fuara katılan işletme ve firma sahiplerine teşekkür ederek, “Bir yılda 3 fuar yapmak Ordu gibi yeni gelişen illerin katma değeri açısından oldukça önemli. Biz de Büyükşehir olarak buna katkı ve destek vereceğiz. Burada 220’nin üzerinde stant var. Buradaki destek, biliniz ki şehrimize yapılan bir katma değerdir. Bu organizasyonu yapan firma temsilcileri başta olmak üzere stant açmak suretiyle katılım gösteren tüm hemşehrilerimize ve bütün ticari faaliyette bulunan teşekküllere başarılar diliyorum. Sağlık ve huzur içerisinde inşallah hedefleri doğrultusunda bir fuar organizasyonu gercekleşmiş olsun” diye konuştu.

OTSO BAŞKANI ŞAHİN, “FUARLAR ÜRETİLEN ÜRÜNLERİN EN GÜZEL SUNULDUĞU YERLER”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği adına konuşan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin ise üretilen ürünlerin en güzel sunulduğu yerlerin fuarlar olduğunu belirterek, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak fuarlara gelecekte çok daha fazla yatırımlar yapmayı düşünüyoruz. 3 bin metrekarelik fuar alanımızda ürünlerini sergileyen üyelerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Açılış konuşmalarının ardından 10. Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğal Gaz İhtisas Fuarı’nın kurdelesini Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Genel Sekreter Bülent Civelek, Gülyalı Belediye Başkanı Talip Şen, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı Dursun Kurucu ve protokol üyeleri birlikte kesti.

Açılış sonrası Başkan Enver Yılmaz ve beraberindeki protokol fuar içerisinde bulunan stantları ziyaret ederek firma ve işletlemerin son teknoloji ürünleri hakkında bilgiler aldı.

10. Yapı Dekorasyon Ürünleri ve Doğal Gaz İhtisas Fuarı 5 gün boyunca Ordu Lisesi karşısındaki Ordu Büyükşehir Belediyesi fuar alanında ziyaretçilere açık olacak. Ordu Fuar Günleri, 11 ve 15 Temmuz 2018 tarihleri arasında düzenlenecek 4. Gıda Tarım ve Hayvancılık İhtisas Fuarı, 18.si düzenlenecek olan Karadeniz Sanayi ve Ticaret Fuarı ile sona erecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ