Ordu Haber – Ordu Times

Onur bekyürek, 15 Temmuz hainlere karşı tek yumruk olduğumuz gündür

Onur bekyürek, 15 Temmuz  hainlere karşı tek yumruk olduğumuz gündür
  • GÜNDEM
  • 14 Temmuz 2020
  • Onur bekyürek, 15 Temmuz hainlere karşı tek yumruk olduğumuz gündür için yorumlar kapalı
  • 119 KEZ OKUNDU

Türk milletinin tarihinde unutulmaz günler vardır. İşte bugün o unutulmaz günlerden biri olan 15 Temmuz hain darbe girişiminin dördüncü yıldönümü. Millet olarak yeniden dirildiğimiz, istiklal ve cumhuriyetimize kasteden hainlere karşı tek yumruk olduğumuz; dil, din, ırk, mezhep gözetmeden, tüm farklılıklarımızı, renklerimizi geride bırakıp elimizde al bayrağımızla tanklara, tüfeklere topyekün karşı durarak Türk milletinin kudretini tüm dünyaya bir kere daha gösterdiğimiz gün.
Geçmişte Malazgirt’te Çanakkale’de düşmana karşı savaşan atalarıyla aynı ruhla, devletin silahını kendi milletine doğrultan alçak terör örgütü mensuplarına karşı liderinin yaptığı tek bir çağrıyla kadın, erkek, genç, yaşlı demeden meydanlara inen Türk milleti, elinde sadece imanından aldığı kuvvetle milli iradenin üstünde hiçbir gücün olamayacağını yurdun dört bir yanındaki direnişiyle canı pahasına bir kez daha tüm dünyaya göstererek 248 şehit ve 2196 gazisiyle tarih boyunca yazdığı destanlara bir yenisini daha eklemiştir.
Bu vesile ile Türk milletinin gücünü ve birliğini sınamaya cesaret edebilecek her tür girişimin uğrayacağı makus talihin ecdada yakışır bir cesaretle hainlere gösterildiği, tarihe şanlı bir direniş olarak geçen bu günde göğsünü tanklara, silahlara siper eden, geri dönmeyi asla düşünmeyen aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyor gazilerimize sağlık, afiyet ve uzun ömürler diliyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ