Ordu Haber – Ordu Times

ÖNCE SANDIĞA SONRA ŞEHRE CEMRE GİBİ DÜŞECEĞİZ

ÖNCE SANDIĞA SONRA ŞEHRE CEMRE GİBİ DÜŞECEĞİZ
  • GENEL / SİYASET
  • 27 Mart 2019
  • ÖNCE SANDIĞA SONRA ŞEHRE CEMRE GİBİ DÜŞECEĞİZ için yorumlar kapalı
  • 527 KEZ OKUNDU

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören gönülleri kazanmaya devam etti. Gün boyu esnaf ziyareti yaptı, halka bir araya geldi. Ziyaretlerinde sadece destek istemedi, gönüllere hitap etti. Akşam ise Avcı ve Türkeli ailelerinin düzenlediği buluşmaya katıldı.

Yoğun ilgiyle karşılaşan Tören burada yaptığı konuşmada “Belediyesi insana hizmete odaklanan, Başkanı gönüllere dokunan bir Belediyecilik anlayışıyla öncü ve model bir Belediye olmanın kararlılığı içerisinde bu şehri 5 yıl yönetmek için sizlerden yetki talep ediyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlere ilave olarak mesleksiz gencin kalmayacağı, teknoloji merkezi ile üreten Bir Ordu’yu hayal ederek yola çıktık. Altınordu engelsiz, kusursuz bir doğa şehri olacak. Bunlar için elimizden geleni yapacağız” dedi.

31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Aşkın Tören, “Gönülleri kazanan seçimi de kazanır. Gönül Belediyeciliği parolasıyla çıktığımız bu yolculukta gönülleri kazanıp, seçimi kazanıp bu şehri geleceğin vizyon şehirleri arasına ekleyeceğiz. Büyükşehir belediye Başkan Adayımız Mehmet Hilmi Güler’in ufkuna, tecrübesine güvenimiz tam. Bizler 1 Nisan’da önce sandıklara sonra şehre cemre gibi düşeceğiz ve 5 yıl içerisinde hizmet yarışı bayrağını ilerilere taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ